W boju i na paradzie. Husaria Rzeczypospolitej w XVI–XVII w.

Okładka książki W boju i na paradzie. Husaria Rzeczypospolitej w XVI–XVII w.
Konrad BobiatyńskiPrzemysław Gawron Wydawnictwo: Arx Regia - Wydawnictwo Zamku Królewskiego w Warszawie historia
historia
Arx Regia - Wydawnictwo Zamku Królewskiego w Warszawie
2020-09-01
2020-09-01
wojskowość staropolska husaria

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Kawał dobrej literatury, napisanej przez specjalistów w swoim fachu. Oby więcej takich prób usystematyzowania i popularyzacji nauki

Dodaj cytat z książki W boju i na paradzie. Husaria Rzeczypospolitej w XVI–XVII w.

Ciekawostki historyczne