Call Me.Crazy

Okładka książki Call Me.Crazy
Melanie Harlow Wydawnictwo: Independently published Cykl: Bellamy Creek Series (tom 3) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bellamy Creek Series (tom 3)
Independently published
2021-02-22
Data 1. wydania:
2021-02-22
angielski

No wiedziałam, że będzie dobrze ale, że aż tak dobrze.
Enzo potrzebuje żony aby przejąć rodzinną firmę, Bianca nie może dłużej czekać pragnie dziecka a jej zegar biologiczny tyka. Układ idealny - on dzięki niej przejmie firmę, ona spełni marzenie o macierzyństwie. Proste, o ile nie zaczną się uczucia. A przecież oni tak na prawdę się nie lubią, irytują się nawzajem więc teoretycznie jest bezpiecznie. Tylko nic nie jest takie jak się wydaje przy tej parze iskry fruwają w powietrzu. Jest namiętność, są emocje, są głębokie uczucia, jest akcja i utrzymane odpowiednie tempo, są też momenty kiedy buzia się śmieje a także można się wzruszyć. Kolejny tom utrzymany na wysokim poziomie, nie zawiodłam się. Świetnie się bawiłam czytając :-)

No wiedziałam, że będzie dobrze ale, że aż tak dobrze.

Dodaj cytat z książki Call Me.Crazy