Taken by the T-Rex

2013-09-27
2013-09-27
21 min.
erotyk dinozaury monster erotica

Za każdym razem jak widzę tę okładkę w internecie, jak i jej podobne, z kategorii erotyki dinozaurowej, poniżej są śmieszki w komentarzach. Sprawdziłam więc, czy rzeczywiście jest tak śmiesznie i tragicznie.

Odpowiedź: nie jest.

Bajtowa jest jedynie okładka, bo historia dotyczy czegoś w rodzaju plemienia łowców, zbieraczy i rolników, którym T-rex zniszczył wioskę i zostało przegłosowane, żeby iść zmienić miejsce zamieszkania, a nie walczyć ze zbyt potężnym potworem. Nie zgadza się z tym jedynie łowczyni Drin, która, ogarnięta żądzą zemsty za zabitych, zmienia się w Arniego z "Predatora" i postanawia zgładzić bestię w lesie. Nie jest to więc powieść o współczesnej kobiecie w jeansach, jak widnieje na obrazku, ale dzikusce w przepasce biodrowej.

Mocną erotykę otrzymamy ledwie na dwóch stronach. Jednak jej poziom nie odbiega zbytnio od tego, co nieraz można przeczytać nawet w fantastyce dla młodzieży. I nie ma żadnych seksów z dinozaurami, bo fizycznie tak się nie da zrobić w przypadku opisanego gatunku; jest w zamian coś innego, dość niesmaczne. Ale ogólnie historia traktuje o zemście i straszliwych skutkach życia w świecie, gdzie ludzie są zwierzyną, a dinozaury łowcami. Ta nieuzasadniona erotyka psuje tak naprawdę całkiem dobrą historię, która wypadłaby lepiej, gdyby ją wykasować.

Odpowiedź: nie jest.

zdecydowanie "taken by the t-rex" to jest potężne popkulturowe dzieło wydane przez genialną i poważaną autorkę Christopher Sims. Jest to wielopoziomowe, psychologiczne opowiadanie o niespotykanym dotąd duecie, który mimo różnic wizualnych dogadują się ze sobą jak bratnie duszę.

Dodaj cytat z książki Taken by the T-Rex