Nadchodzi mrok

Helena Dahlgren Wydawnictwo: Znak emotikon Cykl: Star Stable (tom 3) literatura młodzieżowa
Ödesryttarna: Mörkret faller
Monika Motkowicz
Znak emotikon
star stable jorvik konie przyjaźń magia przygoda książki dla dzieci książki dla nastolatek
Ödesryttarna: Mörkret faller
Star Stable (tom 3)
literatura młodzieżowa
Monika Motkowicz

Przygody, magia, przyjaźń wystawiona na próbę i konie - cóż, czy jest jakaś 9-10 letnia dziewczynka, której nie zainteresuje taki zestaw?
Zapewne tak, ale większość młodych czytelniczek będzie jednak zaintrygowana. Podobnie do mojej córki, która dosłownie pochłonęła tę książkę i już poprosiła o pozostałe tomy.

Fabuła opowiada o czterech przyjaciółkach, które z pomocą...

"Nadchodzi mrok" To piękna opowieść o wielkiej przyjaźni czterech dziewczyn, które muszą uratować wyspę i przeciwstawić się potworowi. Życie stawia przed nimi wyzwania, łatwo jest się poddać, bo w ich sercach pojawia się wiele wątpliwości. Czują się winne temu, że doprowadziły do katastrofy swoją niecierpliwością. Dziewczyny mają magiczne moce, które budzą się do życia...

• Fantasy
  • Młodzieżówki
  • Trylogia

Dodaj cytat z książki Nadchodzi mrok