Zaakceptuj siebie. Osobista książka z ćwiczeniami.

Okładka książki Zaakceptuj siebie. Osobista książka z ćwiczeniami.
Sonia Szramek-Karcz Wydawnictwo: Languages and Emotions poradniki
poradniki
Languages and Emotions
2020-12-01
2020-12-01
Poradnik Zdrowie Spokój Rodzina Psychika

Bardzo dobra książka polecam ☺️

Bardzo dobra książka polecam ☺️

Ksiazka pelna madrych, sprawdzonych przez autorke cwiczen, ktore poprawiaja spokoj umyslu. Polecam!

Ksiażka świetna .Napisana przystępnym językiem .Mnustwo ćwiczeń do pracy samodzielnej .Pchłonęłam zarównoksiążkę jak audiobook .Polecam każdemu kto lubi siebie i pozytywne zmiany .

Książka prowadzi do pełnej akceptacji siebie, otoczenia, sytuacji, które nas spotykają... Są w niej konkretne ćwiczenia, które pozwalają pokochać siebie, wybaczyć sobie wszystko i z ufnością cieszyć się życiem.

Ta książka jest odpowiedzią na moją potrzebę rozwoju i bycia dobrą dla siebie, a przez to osiągnięcia spokoju serca. Mówi o teorii, ale daje też praktyczne wskazówki, co zmienić, jakie ćwiczenia warto wykonywać.

Od Soni bije ciepło i empatia, które są wręcz terapeutyczne. Jeśli zawsze w życiu czułeś się niezrozumiany, przeczytaj tę książkę. Ja poczułam, że ktoś rozumie mnie lepiej niż ja siebie dotąd rozumiałam...

Polecam! Książka pozwala zrozumieć i zaakceptować siebie i świat, który nas otacza. Ćwiczenia pozwalają od razu wdrożyć teorię w życie. :)

Super książka z ćwiczeniami. Warto zainwestować każde pieniądze.

Super książka z ćwiczeniami. Warto zainwestować każde pieniądze.

Serdecznie polecam lekturę dla osób pracujących nad własnym rozwojem. Książka napisana w dostępny, łatwy do pracy ⁷sposób wraz z ćwiczeniami, do których można wracać. Wzmacnia swoją sprawczość oraz akceptację. Polecam serdecznie.
Psycholog

Psycholog

Po lekturze tej książki, zmienia się spojrzenie na otaczający nas świat. Zawarte w niej ćwiczenia, pomagają nie tylko zaakceptować i pokochać siebie, ale również zrozumieć i zaakceptować innych. Serdecznie polecam i czekam na kolejną część!

Super książka, dla każdego kto chce zainwestować we własny rozwój. Wiedza i ćwiczenia w niej zawarte pozwalają zrozumieć i zaakceptować siebie i innych. Polecam goraco

Polecam serdecznie książkę Soni. Dzięki niej można odkryć wiele rzeczy o sobie na każdym etapie życia. Podróż w głąb siebie, uczenie się siebie nigdy nie mają końca;-)

Dodaj cytat z książki Zaakceptuj siebie. Osobista książka z ćwiczeniami.