Zaakceptuj siebie. Osobista książka z ćwiczeniami.

Okładka książki Zaakceptuj siebie. Osobista książka z ćwiczeniami. Sonia Szramek-Karcz
Okładka książki Zaakceptuj siebie. Osobista książka z ćwiczeniami.
Sonia Szramek-Karcz Wydawnictwo: Languages and Emotions poradniki
poradniki
Languages and Emotions
2020-12-01
2020-12-01
Poradnik Zdrowie Spokój Rodzina Psychika

Gdybym zapytała Was kto polecił mi tą książkę lub skąd się o niej dowiedziałam to jestem przekonana, że nikt by z Was nie zgadł!

Otóż podczas pewnej wizyty u kardiologa w zaleceniach znalazł się taki punkt:
'Zalecana lektura książki "Zaakceptuj siebie" Sonia Szramek- Karcz'. Na początku bardzo mnie to zdziwiło i ominęłam tą sugestię. Na kolejnej wizycie jednak temat znów wróciłdo jej lektury... I rzeczywiście - nikt nie pomoże Wam zaopiekować się własnym sercem jak autorka tej książki @planetasoni@

"Zaakceptuj siebie" jest zbiorem wielu cennych refleksji i sugestii, które pozwalają nieco zwolnić tempo swojego życia i odkrywać je na nowo. Zawarte w książce ćwiczenia wymagają od nas skupienia się na sobie, przeanalizowania wielu kwestii i pełnego zaangażowania. Nie jest to prosta praca lecz przynosi niesamowite efekty.

Jak zaakceptować siebie?
Być świadomą swojej wartości?
Jak pokochać siebie i zaprzyjaźnić się z samą sobą?

To zaledwie kilka pytań, na które możecie szukać tu odpowiedzi...

Z całego serca polecam Wam lekturę/pracę nad sobą właśnie z Sonią. I co ważne, tej książki nie czyta się raz czy dwa.. Najlepiej jest oddać się jej trzy razy, zyskujecie wtedy najwięcej i co ważne - macie namacalny dowód zmian, które w Was zachodzą.

Bardzo dziękuję za możliwość pracy z tą książką. To moje pierwsze tego rodzaju doświadczenie i nie ukrywam, że NIEZASTĄPIONE w realizacji mojego noworocznego celu.

#poradnik #planetasoni #soniaszramekkarcz #zaakceptujsiebie #szczeście #wdzięczność #rozwójosobisty #praktykawdziecznosci #zaakceptujsiebie #ciało #umysł

Otóż podczas pewnej wizyty u kardiologa w zaleceniach znalazł się taki punkt:

Polecam serdecznie książkę Soni. Dzięki niej można odkryć wiele rzeczy o sobie na każdym etapie życia. Podróż w głąb siebie, uczenie się siebie nigdy nie mają końca;-)

Bardzo dobra książka polecam ☺️

Bardzo dobra książka polecam ☺️

Super książka, dla każdego kto chce zainwestować we własny rozwój. Wiedza i ćwiczenia w niej zawarte pozwalają zrozumieć i zaakceptować siebie i innych. Polecam goraco

Po lekturze tej książki, zmienia się spojrzenie na otaczający nas świat. Zawarte w niej ćwiczenia, pomagają nie tylko zaakceptować i pokochać siebie, ale również zrozumieć i zaakceptować innych. Serdecznie polecam i czekam na kolejną część!

Ksiazka pelna madrych, sprawdzonych przez autorke cwiczen, ktore poprawiaja spokoj umyslu. Polecam!

Ksiażka świetna .Napisana przystępnym językiem .Mnustwo ćwiczeń do pracy samodzielnej .Pchłonęłam zarównoksiążkę jak audiobook .Polecam każdemu kto lubi siebie i pozytywne zmiany .

Książka prowadzi do pełnej akceptacji siebie, otoczenia, sytuacji, które nas spotykają... Są w niej konkretne ćwiczenia, które pozwalają pokochać siebie, wybaczyć sobie wszystko i z ufnością cieszyć się życiem.

Ta książka jest odpowiedzią na moją potrzebę rozwoju i bycia dobrą dla siebie, a przez to osiągnięcia spokoju serca. Mówi o teorii, ale daje też praktyczne wskazówki, co zmienić, jakie ćwiczenia warto wykonywać.

Od Soni bije ciepło i empatia, które są wręcz terapeutyczne. Jeśli zawsze w życiu czułeś się niezrozumiany, przeczytaj tę książkę. Ja poczułam, że ktoś rozumie mnie lepiej niż ja siebie dotąd rozumiałam...

Polecam! Książka pozwala zrozumieć i zaakceptować siebie i świat, który nas otacza. Ćwiczenia pozwalają od razu wdrożyć teorię w życie. :)

Serdecznie polecam lekturę dla osób pracujących nad własnym rozwojem. Książka napisana w dostępny, łatwy do pracy ⁷sposób wraz z ćwiczeniami, do których można wracać. Wzmacnia swoją sprawczość oraz akceptację. Polecam serdecznie.
Psycholog

Psycholog

• On hold
  • ♥ Biblioteczka domowa
  • CHCĘ PRZECZYTAĆ - Psychologia, filozofia itp.
  • Jakość życia
  • 💡💡PORADNIKI

Dodaj cytat z książki Zaakceptuj siebie. Osobista książka z ćwiczeniami.