Zaakceptuj siebie. Osobista książka z ćwiczeniami.

Sonia Szramek-Karcz Wydawnictwo: Languages and Emotions poradniki
Languages and Emotions
Poradnik Zdrowie Spokój Rodzina Psychika
poradniki
Poradnik Zdrowie Spokój Rodzina Psychika

Super książka, dla każdego kto chce zainwestować we własny rozwój. Wiedza i ćwiczenia w niej zawarte pozwalają zrozumieć i zaakceptować siebie i innych. Polecam goraco

Po lekturze tej książki, zmienia się spojrzenie na otaczający nas świat. Zawarte w niej ćwiczenia, pomagają nie tylko zaakceptować i pokochać siebie, ale również zrozumieć i zaakceptować innych. Serdecznie polecam i czekam na kolejną część!

Ksiazka pelna madrych, sprawdzonych przez autorke cwiczen, ktore poprawiaja spokoj umyslu. Polecam!

Ksiażka świetna .Napisana przystępnym językiem .Mnustwo ćwiczeń do pracy samodzielnej .Pchłonęłam zarównoksiążkę jak audiobook .Polecam każdemu kto lubi siebie i pozytywne zmiany .

Książka prowadzi do pełnej akceptacji siebie, otoczenia, sytuacji, które nas spotykają... Są w niej konkretne ćwiczenia, które pozwalają pokochać siebie, wybaczyć sobie wszystko i z ufnością cieszyć się życiem.

Ta książka jest odpowiedzią na moją potrzebę rozwoju i bycia dobrą dla siebie, a przez to osiągnięcia spokoju serca. Mówi o teorii, ale daje też praktyczne...

Polecam! Książka pozwala zrozumieć i zaakceptować siebie i świat, który nas otacza. Ćwiczenia pozwalają od razu wdrożyć teorię w życie. :)

Serdecznie polecam lekturę dla osób pracujących nad własnym rozwojem. Książka napisana w dostępny, łatwy do pracy ⁷sposób wraz z ćwiczeniami, do których można wracać. Wzmacnia swoją sprawczość oraz akceptację. Polecam serdecznie.
Psycholog

Super książka z ćwiczeniami. Warto zainwestować każde pieniądze.

Najlepiej zainwestowane pieniądze , to te we własny rozwój . Kupując książkę dostałam ogrom wiedzy + ćwiczenia wiec życie może stać się jeszcze piękniejsze 😉

Książka to takie kompendium wiedzy o tym jak lepiej żyć. Kiedy się wkurzamy, coś nas denerwuje, źle się czujemy ze sobą - ona uczy jak to zmienić by żyło się lżej ;) Zawiera konkretne ćwiczenia, które w tym pomagają. Od kiedy wprowadziłam je w życie mój świat się zmienił. Jestem pogodniejsza, weselsza, nie denerwuje się już tak łatwo i umiem sobie poradzić z różnymi...

• 2021

Dodaj cytat z książki Zaakceptuj siebie. Osobista książka z ćwiczeniami.