Osiem cztery. Bombel. Bocian i Lola

Czarne
literatura piękna
9788381911573
Poza serią

Wydawnictwo Czarne postanowiło  z okazji dwudziestopięciolecia wydać w hołdzie przedwcześnie zmarłemu pisarzowi (popełnił samobójstwo w 2007 roku) trzy z jego powieści: "Osiem cztery", "Bombel", "Bocian i Lola". Pamiętam swoje wrażenia sprzed lat czytając z osobna. Chciałam powrócić do wrażeń. Miałam ku temu możliwość. Historie stanowią zapis trudów życia, problemów natury...

• Literatura polska młodsza
  • Polskie