Survival. ABC przetrwania w mieście

Bellona
poradniki

Okładka książki Weryfikacja KAFIR, Łukasz Maziewski
7,4
Weryfikacja KAFIR, Łukasz Mazie...
Okładka książki Hajlajf. Czysta prawda o brudnej służbie KAFIR, Łukasz Maziewski
7,2
Hajlajf. Czyst... KAFIR, Łukasz Mazie...

Treść książki w 90% pokrywa się z inna pozycją tego samego autora i wydawcy - Pandemia jak przetrwać i nie zwariować. Dodanie 3 działów, zdjęć i zmiana szaty graficznej okładki może pozwala legalne zmienić tytuł ale takie działanie na pewno nie jest w porządku względem czytelnika.

Dyskusje

• Legimi