Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik Superdziewczyny

Okładka książki Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik Superdziewczyny Agnieszka Mielech
Okładka książki Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik Superdziewczyny
Agnieszka Mielech Wydawnictwo: Wilga Seria: Emi i Tajny Klub Superdziewczyn literatura dziecięca
literatura dziecięca
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn
Wilga
2018-01-01
2018-01-01

🖋️ „Szkolnik superdziewczyny” Agnieszka Mielach.

A co o tym myśli moja Laura:
Szkolnik to idealna pozycja aby w każdym momencie roku szkolnego zacząć notować najważniejsze rzeczy. Dużo ilustracji oraz wolnego miejsca pozwala idealnie zorganizować potrzebne wiadomości.

Zaczynajac od pierwszej strony zapisujemy swoje dane tak aby jak najbardziej spersonalizować te magiczne kartki. Jest sporo rubryk a poukładanie zadań czy planów pozwala lepiej ogarnąć każdy kolejny tydzień.

Oprócz świetnego formowania dnia mamy oczywiście dobrą rozrywkę. Z Emi wszystko mija bajeczne i kolorowo. Mamy też wstawki zawierające biografię wyjątkowych osób. Nauka i zabawa w jednym.

Książka pomaga ale i rozwija. Daje pole do dowolnych notatek nie ograniczając. Dowolne bazgroły i zapiski mile widziane.

Jeśli planowanie to Twoje drugie imię, albo właśnie szukasz sposobu żeby ogarnąć cały ten szkolny i nie tylko świat- ta pozycja to coś dla Was.

🖋️ „Szkolnik superdziewczyny” Agnieszka Mielach.

A co o tym myśli moja Laura:

Szkolnik superdziewczyny to prawie 200 stron i gruba oprawa, która kryje w sobie wszystko, co każda szanującą się nastolatka powinna mieć pod ręką. Miejsce na plan lekcji, informacje o sobie i szkole, do której chodzi, miejsce na zestawienie prac domowych czy tabele z celami i planami na przyszłość. Poza tym, znajdziemy w nim mnóstwo wolnego miejsca na zapiski w każdym szkolnym tygodniu. Nie jest to typowy kalendarz określający konkretny dzień, miesiąc czy rok. Jedynym ograniczeniem jest sama użytkowniczka ;) Sami rozpisujemy sobie kolejne dni według swojego własnego planu. Dzięki temu kupiony teraz, może z powodzeniem być np. przyszłorocznym prezentem. To świetne rozwiązanie. Jest to planner nawiązujący do bardzo znanej i uwielbianej wśród nastolatek serii o Emi i jej Tajnym Klubie Superdziewczyn. Będzie to zatem niesamowita gratka dla prawdziwych nastoletnich fanek ;)

Edycja 2021

Głównym punktem szkolnika jest miejsce do planowania. Podobnie jak w innych produktach tego typu, każda rozkładówka to tygodniowy planer plus miejsce na notatki, ale także kilka tabelek do m.in. uzupełnienia listy celów, planów na kolejny tydzień czy wpisania ulubionego wspomnienie z całego tygodnia.
Co 5 tygodni pojawia się metryka inspirującej Superdziewczyny, a wśród znajdziecie m.in. Olgę Tokarczuk, Anje Rubik czy Zendaye. W szkolniku nie brakuje również miejsc do personalizacji np. rysunków, bazgrołek czy walentynek, ale także do uzupełniania informacji takich jak wzrost, kolor oczu, numer buta czy najlepsza koleżanka.
Jest taki cudny, że mam ochotę wyciągnąć moje brokatowe żelowe długopisy i wypełniać! Ale niestety, nie chodzę do szkoły 😭 proszę o wersję dla dorosłych Superdziewczyn!

Podsumowując! Myślę, że to bardzo przemyślany planer, wykonany z dużą dbałością o szczegóły. Inspiruje, uczy, relaksuje i pozwala zapanować nad czasem. Chcę się go wypełniać! (A po latach będzie stanowił świetną pamiątkę) Serdecznie polecam 😀

Edycja 2021

Co 5 tygodni pojawia się metryka inspirującej...

Dodaj cytat z książki Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Szkolnik Superdziewczyny