Gdyńskie grudnie 1970 1980 2020

Oficyna Wydawnicza Aspra
grudzień 1970 grudzień 1980 gdynia historia
historia
grudzień 1970 grudzień 1980 gdynia historia

Pozycja bardzo potrzebna - niestety, tak szybko zapominamy, jak było. Dzięki niej nie damy się karmić nowymi wariantami historii.

Bardzo ważna książka. Wydaje mi się, że autor pisał ją głównie z myślą o młodym pokoleniu, które niewiele wie na temat dramatycznych wydarzeń w Gdyni. W zalewie szumu informacyjnego podanie krótkich, zwięzłych i uporządkowanych faktów jest bezcenne. Żal tylko, że książki nie ma w księgarniach. Polecam jako lekturę obowiązkową.

Ciekawa, aczkolwiek krótka i zawierająca kilka błędów publikacja-kalendarium grudnia '70, '80 i '20 XXI wieku.

• 2020
więcej mniej