On

Na początku póki jeszcze ta historia nie zrobiła mi siana z mózgu muszę podziękować i pogratulować Małgorzata Bloch-Łuczak pomysłowości, bo uważam że debiut jest naprawdę udany żeby nie powiedzieć więcej jest to naprawdę jeden z niewielu grudniowych hitów które mialam możliwość przeczytać. O matulu co też się że mną działo podczas lektury tej książki. Ale co się dziwić książki Wydawnictwo Psychoskok - książki potrafią oszołomić i ta spełnia to zadanie w pełni. Czytając "On" odczuwałam na przemian podniecenie podsycane co rusz do granic możliwości i obawy że tytułowy On wyskoczy nagle z czytnika.

Finka i Mateusz to para młodych zakochanych ludzi w których życie wkradać się zaczyna rutyna więc gdy Józefina w dość tajemniczych okolicznościach poznaje Andrzeja już wiadomo że facet poruszył w posadach jej mały poukładany świat. Mężczyzna w brązowej kurtce nie będę ukrywać potrafił zawrócić w głowie i sama jako czytelniczka uległam jego magnetycznemu urokowi. Jednak w tej historii nic nie będzie takie jakie się wydaje. Na światło dzienne wypuszczone zostaną mniej lub bardziej świadomie demony z przeszłości. Zwroty akcji, tajemnicze liściki, śledztwa policyjne. Nasza Finka przestaje czuć się bezpiecznie we własnym mieszkaniu czując co chwilę na sobie zimny oddech stalkera który nie wiedzieć czemu obrał ją sobie za cel usuwając przy tym wszelkie przeszkody.

W tej historii niczego nie można być pewnym a już na pewno nie takiego zakończenia. No dobra mnie ono akurat zaskoczyło nie spodziewałam się że autorka tak pokieruje losami Mateusza, Józefiny czy nawet Andrzeja. Choć w pewnym momencie przeszło mi przez myśl dlaczego Górski zachowywał się tak jak się zachowywał więc kiedy wszystko stało się jasne koniec nie mógł być inny. Zdecydowanie za szybko historia dobiegła swojego finału ale w gruncie rzeczy ten finał mnie satysfakcjonuje. A tych którzy nie mieli okazji poznać jeszcze debiutanckiego thrillera erotycznego od Małgorzata Bloch-Łuczak zachęcam do lektury bo naprawdę warto

Przedstawicielki płci pięknej poszukujące silnych, czytelniczych wrażeń, sięgając po książkę Małgorzaty Bloch-Łuczak nie będą zawiedzione. Główną bohaterką tej powieści jest piękna, spokojna, a do tego zadowolona z życia u boku sympatycznego Mateusza Józefina. Wszystko zmienia, gdy kobieta wybierze się z przyjaciółką do klubu. W tym energetycznym miejscu na drodze Józefiny pojawia się Andrzej. Jego urok rozbudzi w bohaterce żądzę, których nie będzie umiała opanować. To dlatego, by odzyskać spokój, wyjedzie do matki. Po powrocie zaskoczą ją jednak wstrząsające wydarzenia.

Przerażający thriller został dopełniony erotyką. To opowieść o kobiecie, o sile jej charakteru, ale też o jej słabościach. O zdolności do podniesienia się nawet po traumatycznych przeżyciach. Przede wszystkim jest to historia pożądania, odkrycia w sobie pokładów namiętności drzemiących w kobiecie.

Książka „On” jest pełna emocji, więzi pomiędzy główną bohaterką, a jej przyjaciółką Julią. Wartka akcja nadaje dynamiki. Tajemnicze liściki, napaść na główną bohaterkę, niespodziewane morderstwo to wszystko mam, nadzieję sprawi, że czytelnik nie będzie mógł się oderwać od czytania.

Męskie grono odnajdzie pełną napięcia akcję. Panowie mogą również zagłębić się w delikatną naturę kobiety. Poznać jej myśli w najintymniejszym momencie. Poznać pragnienia kobiet. Polecam z całkowitą odpowiedzialnością.

Małgorzata Łuczak zaprasza czytelników do świata tajemniczego, zagadkowego. Niby normalne życie – poukładane, szczęśliwe, praca, dom ukochana osoba. Czyż nie tego pragnie młoda kobieta? Zapewne tak jest, jednak to, co nieznane, co budzi w nas emocje, nowe doznania, często nawet napawa lękiem, jednak staje się atrakcyjne i powoduje, że zatracamy się w tym szukaniu lepszego, stawiając na szali to, co jest dobre.

Główna bohaterka to młoda kobieta, która praktycznie ma wszystko, czego w życiu pragnęła, jednak, kiedy w jej życiu pojawia się tajemniczy nieznajomy, traci zdrowy rozsądek i pozwala się ponieść pragnieniom i marzeniom. Szybko jednak okazuje się, że ten nieznany świat, choć daje niesamowite doznania i wzbudza dotąd nieznane emocje, obfituje również w te negatywne uczucia, które były jej do tej pory obce. Do tego zaczyna jej towarzyszyć nieustanne poczucie niepokoju z powodu anonimowych wiadomości, które dostaje oraz napaści we własnym mieszkaniu. Życie Józefiny zmienia tory i zaczyna sunąć z prędkością światła w głąb czarnego tunelu, na końcu którego błyszczy mała iskierka… Co jednak czeka naszą bohaterkę na końcu tej przygody oraz czy uda jej się wyjść z mroku, który spowija jej życie, zaciskając palce na szyi i pozbawiając dopływu powietrza?

Ten niezwykły thriller erotyczny rozpali zmysły, będzie trzymał w napięciu i z pewnością wzbudzi jeszcze wiele innych emocji w każdej czytelniczce. Porywająca historia, dość zagmatwane wątki i zaskakujące zakończenie. Z każdą kolejną stroną wchodzimy głębiej w ten świat Józefiny – odczuwamy jej namiętności, lęki, radości, smutki. Czasem człowiek wręcz pragnie ją zatrzymać i z zapartym tchem brnie dalej, szukając wyjścia z trudnej sytuacji. To wszystko dzieje się w naszej wyobraźni, pozwalając na współprzeżywanie. To nie jest lektura dla tych, którzy chcą wyciszyć emocje i zagłębić się w romantycznej historii, choć i tę warstwę emocjonalną z pewnością można tu zaspokoić, ale to wszystko spowija mgła tajemniczości, strachu, brutalności, a niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku...

Polecam książkę, szkoda że tylko wersja elektroniczna - czekam na inne powieści tej autorki. Znakomity debiut.

Dramat, już po kilku kartkach żałowałam że kupiłam to "dzieło". Strasznie napisana bełkot, pochwa i srom w książce erotycznej, błagam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Literatura kobieca
  • Czekam cierpliwie:)