Wierszobajki Psychoedukacyjne. Tom 1

Okładka książki Wierszobajki Psychoedukacyjne. Tom 1 Władysław Kargul, Krystian Macheta
Okładka książki Wierszobajki Psychoedukacyjne. Tom 1
Władysław KargulKrystian Macheta Wydawnictwo: Centrum Efektywnego Rozwoju - Pracownia Psychologiczna bajki
48 str. 48 min.
bajki
Centrum Efektywnego Rozwoju - Pracownia Psychologiczna
2020-12-01
2020-12-01
48 min.
dzieci bajki edukacja psychologia rozwój bajki dla dzieci

Patrząc na okładkę wydaje się jakby to była książka skierowana wyłącznie dla najmłodszych. Tymczasem wg mnie to znakomita lektura zarówno dla tych małych jak i dużych czytelników.
Każdy znajdzie w niej coś dla siebie - obdarowana przeze mnie 10-latka znalazła fajne wierszyki i kolorowanki, ja natomiast - bardzo wartościowe komentarze psychoedukacyjne.
Zdecydowanie jestem zwolennikiem tego typu form przekazu i cieszę się, że taka książka powstała. Serdecznie polecam i z niecierpliwością wyczekuję kolejnych tomów!

Zdecydowanie jestem...

Super książeczka, zamówiłam dwie sztuki dla chrześniaków ale po przejrzeniu książeczki stwierdziłam że zamówię więcej sztuk dla innych dzieciaków z rodziny. Bardzo podobają mi się wiersze, są zabawne a przy tym mają mądry przekaz. Książeczka jest ładnie oprawiona graficznie, dodatkowo jeszcze są kolorowanki i komentarz od psychologa dla rodziców. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i myślę, że prezent się spodoba :)

O książce Panów W.Kargula
i K.Machety słyszałam od dawna,
a przekonałam się jak ciekawie
i pomyslowo jest zbudowana w chwili, gdy trafiła do moich rąk. Połączenie mądrości życiowej i doświadczenia
z wiedzą i niezwykle wartościowymi komentarzami. Warto też dodać, że jednocześnie jest idealna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, co moim zdaniem
jest wspaniałym pomysłem autorów. Przyznam, że chodziłam
na ,,książkowym głodzie " tak bardzo byłam jej ciekawa. Teraz czekam na II część. Dziękuję, to coś wyjątkowego stworzyć wielopokoleniowe arcydzieło, wkładając w nie ogrom wysiłku, ale także mnóstwo serca. Pozdrawiam.

O książce Panów W.Kargula
i K.Machety słyszałam od dawna,
a przekonałam się jak ciekawie
jest wspaniałym pomysłem...

Fantastyczne przesłanie w tak krótkich tekstach. Piękne wierszobajki z zawsze aktualnym przekazem, opatrzone niezwykle trafnym komentarzem, które daje do myślenia. Serdecznie polecalam do przeczytania wszytskim, niezależnie od wieku.

Dodaj cytat z książki Wierszobajki Psychoedukacyjne. Tom 1