Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści

Okładka książki Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści Stanisław Krajski
Okładka książki Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści
Stanisław Krajski Wydawnictwo: Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Wydawnictwo św. Tomasza z Akwinu
2020-12-01
2020-12-01
masoneria

Niestety, żeby komukolwiek polecić, najpierw trzeba by usunąć wszystkie "katolskie" brednie, których mnóstwo. Do tego, próby wybielenia zbrodniarzy jest zastanawiająca. Gdy to odrzucić zostaje wiele trafnych i ciekawych wniosków, jednak za dużo oskarżeń i insynuacji bez odpowiednich dowodów. Cytowanie wikipedii, jako wiarygodnego źródła, jest jak bezgraniczne zaufanie w przedwyborcze obietnice. Jesli do tego dodać, iż początkowe rozdziały są o fake newsach, to mamy obraz ogromnej hipokryzji.

Wiele trafnych wniosków, jak i ciekawe perspektywy na światową politykę i działania "podprogowe" pewnej elity/grupy do końca niezidentyfikowanej. Najciekawszy wątek w książce to tak zwane fake newsy, analiza problemu szczegółowa i wyczerpująca.

''Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści''

Fenomenalne dzieło poświęcone masonerii i jej oddziaływaniu na kierunek światowej polityki.
Potentatami w tej rozgrywce są USA i Chiny.
Polska znalazła się w położeniu w którym realizuje z góry nałożone dyrektywa.

Z książki dowiemy się również jakie narzędzia i mechanizmy służą wprowadzeniu Nowego Porzadku Światowego (ang. New World Order - NWO).
⦁ Cenzura w sieci i rola fake newsa jako elementy wojny hybrydowej.
⦁ Powstanie Systemu Rezerwy Federalnej (Fed) i prywatyzacja banków.
⦁ Zastąpienie pieniądza opartego na parytecie złota pieniądzem fiducjarnym.

Dr Krajski poprzez analizę ostatnich wydarzeń przedstawia najbardziej prawdobodobny obraz świata przyszłości - jednego totalitarnego państwa, Internetu Rzeczy i pełnej kontroli obywateli. Świata w którym komsumpcjonizm wyparł duchowość.

''Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści'' Stanisława Krajskiego to nie tylko zbiór najważniejszych wydarzeń 2020 r., to także szerokie spektrum wiedzy o świecie i mechanizmach które nim rządzą. Każda z trzystu stron książki wypełniona jest konkretną wiedzą i faktami.

Pozycja naprawdę godna polecenia.

''Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści''

Potentatami w tej rozgrywce są USA i Chiny.
Polska znalazła się w położeniu w którym realizuje z góry nałożone dyrektywa.

Pan Krajski jak zawsze ciekawie i trafnie.

Pan Krajski jak zawsze ciekawie i trafnie.

• Cywilizacja: Współczesny świat - zagrożenia
  • Historia/Lit. Faktu