Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.99 zł

Pocałunek Diabła

Monika Nerc Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Dziedzic podziemia (tom 2) literatura obyczajowa, romans
NieZwykłe
koszmary zaufanie mafia krew pieniądze uczucia diabeł cierpienie marzenia niebezpieczeństwo
Dziedzic podziemia (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2021-01-20

Podtrzymuje swoje zdanie z poprzedniej części dobra książka, ale żeby ją dobrze zrozumieć trzeba przeczytać wszystkie. Dlatego idę czytać kolejną, zobaczymy jak autorka poprowadzi akcję. Bardziej też lubię bohaterów, więc plus.

Catriona stara się pozbierać po tym jak Grigoriy ją oszukał. Nie może się pogodzić z tym, że nie powiedział jej, że ma żonę.

Małymi krokami stara się wrócić do normalności, jednak za wszelką cenę unika diabła. Wpada w wir pracy, chce pozyskać nowych klientów do swego warsztatu, którzy nie przyjdą z polecenia Grogoriyja.

Jednak on chce odzyskać Kat. Stara się rozwiązać...

"Dziedzic podziemia: pocałunek diabła" to drugi tom serii mafijnej napisanej przez  @Monika Nerc

"Miłość,wierność, prawda- to się dla niej liczyło. On nie potrafił jej tego dać"

Chodź nie sądziłam, że kolejna część może okazać się lepsza od poprzedniej, to  jednak autorka mile mnie zaskoczyła.

Drugi tom w głównej mierze opisuje przeszłość Grigoriya, co może pomóc nam...

Bohaterowie rozwijają się. Poznajemy więcej sekretów zarówno odnośnie Rosjanina jak i Polki oraz jej rodziny. Szkoda, że bohaterowie nie umieją usiąść i porozmawiać. Ale liczę, że 3 tom da mi to, czego mi brakuje - czyli szczerość, otwartość i dowiem się w końcu co stoi za relacją Niny i Catriony.

Muszę przyznać, że ta część podoba mi się bardziej niż pierwsza.
Cóż w mafii nie ma rozwodów ale bardzo często zdarzają się wypadki, gdy kochana żona zakrywa swym ciałem męża. Ale nie tu, tu musi się pogmatwać wszystko gdy to Kąt zabija, a tego się nie wybacza. I wciąż tajemnice, choć nasz diabeł zaczął się otwierać. I kim jest dziewczyna z lodowiska.
Oj lecę do kolejnej części

Gdy od dzieciństwa żyjemy pod kloszem nie zdajemy sobie sprawy z wielu rzeczy. Wiele tajemnic i sekretów mino wszystko niszczy nas od środka.
W miłości zawsze chcemy być na pierwszym miejscu, jednak czasem okazuje się że ta miłość jest już zarezerwowana.
Diabeł ma inny plan. Jego żona zrobi dla jego wszystko by jej wybaczył. Jednak on szuka drogi do szczęścia nami. Każda...

Druga część trzyma poziom , wciągająca . Jestem ciekawa zakończenia historii tej dzikiej namiętności.

Na półkach: , , , , , ,

Ohh co to była za książka... Po genialnym debiucie, nadszedł czas na kontynuację, która w mojej ocenie była jeszcze lepsza! Znajdziecie tu więcej emocji, niespodziewanych zwrotów akcji i gorące sceny!

Autorka zaserwuje Wam mieszankę wybuchową, wzruszające momenty i zakończenie powalające na kolana. Świetna powieść i wejście w wydawniczy świat w piekielnie dobrym stylu!...

Intrygujące zwroty akcji, które wciągają czytelnika w otchłanie zapomienia. Polecam

Podobało mi się to jak Catriona wybrnęła z sytuacji z Giovanną i odsunęła się od Grigoriya. Naprawdę było mi jej szkoda.
Jej przyjaciółka w ogóle się nie zmieniła ciągle była pusta, samolubna i naprawdę nie wiedziałam dlaczego one się przyjaźnią. Jak dla mnie była negatywna postacią. Z kolei pokochałam Staruszka, którego przekomarzanki z Catrioną były naprawdę zabawne.

• 2021
  • Legimi