W sidłach obsesji

Okładka książki W sidłach obsesji Monika Nerc, Paulina Zalecka
Okładka książki W sidłach obsesji
Monika NercPaulina Zalecka Wydawnictwo: Muza Cykl: Grzechy przeszłości (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Grzechy przeszłości (tom 1)
Muza
2022-02-23
2022-02-23

W Sidłach Obsesji
Grzechy Przeszłości
Tom 1

Mama Magdaleny zaczęła nową pracę jako gosposia w domu rodziny Volkov. Dlatego kobiety musiały przeprowadzić się do ich rezydencji, która była ogromną. Magdalena miała wtedy piętnaście lat i jej życie zostało przewrócone o 180 stopni, bo musiała zacząć stosować się do zasad, które panowały w domu i ich przestrzegać.
Zadaniem Magdaleny było to, że miała nie rzucać się domownikom w oczy, pomagać mamie w obowiązkach gosposi, a i najważniejsze nie mogła utrzymywać kontaktu z braćmi Volkov. Dlaczego nie mogła? 🤔
Jednak los lubi płatać figle, i zasady czasem zostają złamane. Co grozi dziewczynie za złamanie zasad? 🤔
Czy jest możliwe, żeby któryś z braci się zainteresował dziewczyna? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖 ♥️.

Zacznę od tego, że to była moja pierwsza pozycja od tych autorek. I już wiem, że koniecznie muszę nad robić ich wydane pozycję. Ta historia bardzo mi się spodoba. Według mnie jest świetnie napisana. Książka wciąga od pierwszych stron.
Moim zdaniem książki zawiera mocne sceny i jak ktoś jest wrażliwy, to może tego nie unieść.
Z niecierpliwością czekam na następne tom i na inne książki w tych duecie.

Polecam Wam bardzo tę pozycję 📙 📖 ♥️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa @wydawnictwomuza @grzeszne_ksiazki

W Sidłach Obsesji
Grzechy Przeszłości
Tom 1

Zadaniem...

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA
"W sidłach obsesji" ~ M. Nerc, P. Zalecka

" Oboje stoimy pogrążeni w ciemnościach, które nie chcą nas wypuścić ze swoich objęć. Tylko że ja urodziłem się naznaczony przez śmierć, a Magdalena nie. To moja osoba ją tym napiętnowała."

"Moje dłonie są splamione jej cierpieniem, ponieważ przeze mnie trafiła w szpony niebezpieczeństwa."

Volkov to nazwisko, które aż strach wypowiadać. Życie w tej rodzinie to przywilej, ale także przekleństwo. Dyktatura ojca w końcu musi się zakończyć. I tylko prawdziwe uczucie będzie mogło się jej przeciwstawić.
Magdalena to zwykła, skromna lecz stanowcza kobieta, której życie jest proste. Do czasu... kiedy na jej drodze staje potomek Volkova, który postanawia złamać wszelkie reguły aby ją mieć...
Magda jeszcze nie wie, że życie przygotowało dla niej coś znacznie gorszego niż on.

Monikę zadebiutowała w 2020 r niesamowicie dobrą seria o Dziedzicu Podziemia, natomiast z twórczością Pauliny nie miałam jeszcze do czynienia. Biorąc tę książkę 📚 nie miałam ŻADNYCH wątpliwości, że będzie petardą! Mimo iż wielu z was na pewno obawia się duetów - ten - to ściema 😳 już tłumaczę...
🔥 Fabuła - tak jednolitego duetu dawno nie widziałam, gdybym nie znała dziewczyn to powiedziałabym, że to niemożliwe 🙅. Przez całą książkę, nie ma momentu w którym mogłabym stwierdzić, że napisana została przez dwie osoby. Jej spójność, i słownictwo musiało być analizowane wiele razy, albo dziewczyny czytały sobie w myślach 😂
🔥 Pomysł - Niby mafia, ale w innej postaci.. Niby groźny, ale łagodny... Niby, niby niby.. Ta książka łamie mnóstwo "podobieństw" gatunku mafijnego. Nie zgadzając wam wiele powiem, że samej mafii nie ma wiele co na prawdę mi się podobało, bo mogłam wtedy bardziej skupić się na fabule, bohaterach a nie strzałach i wzajemnej agresji, ale nie dajcie się zwieść bo i takie emocje towarzyszą bohaterom.
🔥Bohaterowie - Magdalena to istny ogień, który niestety przygasnął 😥 ryczałam jak niemowle, prawie przeskakując wszystkie opisy rozdziałów aby dowiedzieć się co dalej 😂 serio.. Przyznaje się bez bicia ze z 3-4 rozdziały przeleciałam jak torpeda! Oczywiście po skończonej książce wróciłam do tego 😂 ale Cd na IG : @ZACZYTANY.PINGWINEK

RECENZJA PRZEDPREMIEROWA
"W sidłach obsesji" ~ M. Nerc, P. Zalecka

Volkov to...

Książka jest naprawdę mocna... Zaczyna się dość brutalnym wstępem stanowiącym fragment czekającej nas historii. Biorąc ją do ręki byłam nastawiona na lekki, aczkolwiek ognisty romans mafijny, a zderzyłam się totalnie z czymś innym.

Przepadłam od pierwszych stron i żałowałam, że zaczęłam czytać późnym poniedziałkowym wieczorem, gdzie następnego dnia trzeba iść do pracy. Ostatecznie lekturę skończyłam o 3 nad ranem, ale za to mogłam położyć się z uczuciem satysfakcji i przespać pozostałe 3 godziny błogiego snu.

Magdalena Kuchcińska mając 15 lat przeprowadza się wraz z matką do rezydencji państwa Volkov. Mama nastolatki rozpoczyna tutaj pracę jako gosposia, a dziewczyna po załatwieniu szkolnych obowiązków ma zamiar jej pomagać. Głównym wymaganiem seniora rodu jest warunek skierowany w stronę Magdaleny, aby ta unikała jego synów. Tą zasadę dziewczyna łamie nieświadomie jeszcze tego samego dnia, gdy w kuchni spotyka Lazara - starszego z braci. Od tamtej pory między tą dwójką zaczyna nawiązywać się głęboka relacja, której będą musieli stawić czoło. Jednak nie wszystko potoczy się po ich myśli. Kiedy w dniu 18-tych urodzin Magdalena zostaje porwana przez nieprzewidywalnego gangstera imieniem Rurik jej życie zmienia się diametralnie. Ten fragment historii był dla mnie bardzo trudny i bolesny. Nie spodziewałam się, że los tak bardzo doświadczy Magdę. Lazar nie może pogodzić się ze stratą. Przez całą tą sytuację znacznie pogorszyły się również jego relacje z młodszym bratem - Adrikiem. Kiedy jednak pewnego dnia nieuchwytny Rurik pojawia się z Magdaleną na jednym z przyjęć, Lazar postanawia wykorzystać ten uśmiech losu i zrobić wszystko co w jego mocy, aby uratować miłość swojego życia.

Mimo bolesnych fragmentów książka jest niezwykle wciągająca, relacja dwójki bohaterów urocza, a całość okraszona różnymi tajemnicami, które wyjaśniają się na samym końcu. Bardzo polubiłam również postać Adrika i mam nadzieję, że będziemy mogli przeczytać coś więcej o tym Śmieszku 😈

Zaskoczyła mnie ta książka - zdecydowanie polecam i liczę na historię Śmieszka ;)

"Pochodzę z rodziny Volkovów. Jestem wilkiem w ludzkiej postaci, który złapał trop smacznego kąska i nie odpuści, póki nie zagoni go w pułapkę."

Piętnastoletnia Magdalena nie przypuszczała, iż przeprowadzka jej i matki, do domu w którym miała pracować jako gosposia, spotka ją niebo i piekło. Od początku miała przestrzegać pewnych zasad, określonych przez pracodawcę matki. Jednym z nich, było nie spoufalanie się z braćmi Volkov. Niestety los chciał inaczej, a młodość i uczucia z niej wynikające rządzą się swoimi prawami. Tak mijają lata ukrywania swojego związku przed innymi. Pewnego dnia, gdy oboje chcą spędzić wspólny wieczór, niespodziewanie dochodzi do tragicznego w skutkach incydentu. Od teraz życie wielu ludzi zamieni się w pasmo nieszczęść, a w przypadku Magdaleny, piekła zgotowanego na ziemi.

"W tym świecie każdy jest w stanie wbić sztylet w twoje serce, żeby zyskać większą władzę. Nawet rodzony brat."

Zakazane uczucie, mroczne tajemnice, traumatyczne przeżycia, obsesja i mnóstwo czyhających niebezpieczeństw. Tak można by określić książkę tego duetu."W sidłach obsesji", nie jest słodkim romansem, toteż nie znajdziecie tu zbytnio serduszek i kwiatków, wręcz przeciwnie książka zdecydowanie jest dla osób pełnoletnich. Natomiast ja, czytając niejedną książkę sądziłam, iż nic już mną nie wstrząśnie, a jednak się myliłam. Bowiem to co spotkało Magdę było nie tylko straszne ale i poniżające. Mimo to jestem bardzo ciekawa jak zakończy się ta historia. Czy bohaterów czeka upragnionych happy end?

O matko jakie to dobre!
Jakie to dobre!
Nie mogłam się oderwać, przeczytałam w niespełna 7 godzin. Nie dało się zakończyć w jakimkolwiek miejscu aby zrobić obiad, czy choćby iść spać.
Czułam wszystko! Od strachu, po budzącą się miłość, aż po ból!
Świetnie napisane z każdej perspektywy!

Polecam BARDZO!

8/2023
Przeczytalam na Legimi.

O matko jakie to dobre!
Jakie to dobre!
Czułam wszystko! Od strachu, po budzącą się miłość, aż po ból!
Świetnie napisane z każdej perspektywy!

Polecam BARDZO!

8/2023
Przeczytalam na Legimi.

Na półkach: , , , , , , , , , ,

Książka pełna przemocy i głupich ludzi.

Książka pełna przemocy i głupich ludzi.

Kiedy Magdalena ma 15 lat wprowadza się do rezydencji Volkowów. To tutaj jej mama otrzymuje nową posadę gosposi, a dziewczyna ma jej pomagać w między czasie kiedy nie jest w szkole. Jedynym zakazem jaki dziewczyna usłyszała przed zamieszkanie to zero kontaktu z synami właściciela domu. Od początku jest to trudne do wykonania ponieważ jeden z braci Lazar nie chce odpuścić zbliżenia się do niej. Z czasem Magda pozwala na to i oby dwoje stają się dla siebie bliskimi osobami pomimo że swój kontakt oraz związek muszą ukrywać. Lazar chce zmienić zasady panujące w domu wtedy kiedy ma zostać głową rodziny. Chce żeby dziewczyna była u jego boku jako jego przyszła żona. Jednak jest to bardzo trudne że względu na to, że w pewnym momencie Magdalena zostaje porwana. Mijają lata, a Lazar pomimo usilnych starań nie potrafi odnaleźć dziewczyny, a ona cierpi katusze jakie zadaje jej oprawca. Jej los odmienia się podczas jednego przyjęcia kiedy Lazar ją rozpoznaje i postanawia ją uratować. Ale czy te wydarzenie pozwoli na ponowne zbliżenie się? I czy będą mogli stworzyć ten wymarzony związek, na który tak bardzo czekali? Oraz jakie tajemnicy zostaną odkryte?

Książka przeczytałam za jednym zamachem, wciągła mnie do ostatniej strony tak aby poznać losy dwójki głównych bohaterów Magdaleny oraz Lazara. Ich miłość według mnie jest przepiękna, bo podczas ich bardzo długiej rozłąki Lazar w dalszym ciągu ją kocha i chce żeby wróciła do domu , pomimo że nie wie czy dalej żyje. Dziewczyna natomiast pomimo cierpienia jakich doświadczyła, kiedy słyszy głos swojego ukochanego od razu Go rozpoznaje. W książce jest bardzo dużo akcji przez co książka nie jest monotonna i nie jest nudna. Bardzo polecam tą książkę ❤

🦓 Ochhhh.... Jak widzę ostrzeżenie, że książka nie jest odpowiednia dla osób poniżej 18 roku życia, to już wiem, że będzie się działo...

🦓 Jeśli szukacie książki, w której chcecie znaleźć wątek tajemnicy, zemsty, bólu, upokorzenia, cierpienia to zdecydowanie tutaj...

🦓 Momentami odkładałam książkę, w myślach prosiłam, aby pojawił się jakiś rycerz na białym koniu, by pomógł i zakończył to cierpienie... Ale tak! uwielbiam takie emocje w książkach 🔥Co chwilę krzyczałam na głos "Cooo?!" Momentami było tyle informacji, autorki zarzucały mnie kolejnymi odkryciami...
Nie będę ukrywać bardzo polubiłam Adrika, rozkładał mnie na łopatki, swoimi tekstami w dziwnych momentach 🤣

Nie ma tu utartego schematu, oj moi mili nie ma. Jestem zachwycona ! Mocne 11/10 🔥🔥

🔥 Pióro autorki @_paulinazalecka_ miałam okazję poznać już wcześniej i nigdy nie byłam zawiedziona, zdecydowanie jest moją faworytką pisaniu dark romance 😍🔥 Czas na poznanie autorki @monikanerc ❤️
Ten duet wyszedł im zaje***cię ! 🔥🔥🔥🔥

🦓 Mam tylko ważne pytanie - kiedy druga część ?

Na półkach: , , , , , , ,

Lazar "Po­cho­dzę z ro­dzi­ny Vol­ko­vów. Je­stem wil­kiem w ludz­kiej po­sta­ci, który zła­pał trop smacz­ne­go kąska i nie od­pu­ści, póki nie za­go­ni go w pu­łap­kę."

MagdaLena "Na­uczy­łam się żyć tutaj ni­czym duch. Je­stem nie­wi­dzial­na.
Je­stem nikim. Je­stem nic nie­zna­czą­cym ele­men­tem."

Zakazana miłość
"Za­ka­za­ny owoc jest nie­spo­ty­ka­ną sło­dy­czą, która po­tra­fi sku­sić każ­de­go męż­czy­znę wokół niego. Ten za­pach, smak… nie jest po­ku­są nę­cą­cą wy­łącz­nie moje zmy­sły.
Ona jest jego zakazanym owocem."

Czy mężczyzna, który ma stanąć na czele rodziny mafijnej będzie musiał dokonać wyboru?

To nie była słodka i bardzo lekka historia i choć miała swoje niedociągnięcia i nie pasujące zachowania oraz sytuacje do całości, to i tak uważam że była naprawdę dobra. Mamy mafię, zakazaną miłość, gierki, zemstę oraz mrok i brutalną przemoc. Sam prolog spowodował, że nie mogłam się doczekać tego momentu a późnej już tylko wyczekiwałam na kolejne i kolejne.
Osobiście wyczekuję kolejnej części i tego co nam przyniesie kolejny Volkov...

"Ży­li­śmy chwi­lą, umie­ra­li­śmy wie­ka­mi."

MagdaLena "Na­uczy­łam się żyć tutaj ni­czym duch. Je­stem nie­wi­dzial­na.
Je­stem nikim. Je­stem nic nie­zna­czą­cym ele­men­tem."

Zakazana miłość
"Za­ka­za­ny owoc jest nie­spo­ty­ka­ną sło­dy­czą,...

• Romans
  • Mafia