Pokusa Gangstera

Okładka książki Pokusa Gangstera Anna Wolf
Okładka książki Pokusa Gangstera
Anna Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gangsterzy (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Gangsterzy (tom 4)
NieZwykłe
2021-01-20
2021-01-20
ochrona tajemnice sekrety zaufanie zemsta nienawiść przeszłość mafia uczucia seks pożądanie miłość niebezpieczeństwo

Minęło trochę czasu jak zapoznałam się z serią "Gangsterzy",
jednak spodobały mi się i chętnie zasięgnęłam po kolejna cześć == Pokusa Gangstera. Trochę jestem rozczarowana bo fabuła słaba-książka krążyła w kółko od strzelaniny(nie jednej) po ucieczki(również nie jednej) i Bracii Tarsow. Żadnego konkretnego wątku poza pochodzeniem Melissy -nic poza tym.
Oceniam na 5 gwiazdek, bo szybkoi lekko się czyta, a to spory plus pióra Pani Wolf.

Minęło trochę czasu jak zapoznałam się z serią "Gangsterzy",
Oceniam na 5...

Ze wszystkich części ta najsłabsza,a ogólnie świetna seria o gangsterach,fajnie się mi czytało.

Chyba 2 lata temu czytałam tę serię, ale była to naprawdę dobra decyzja. Te książki zapoczątkowały moja miłość do mafijnych pozycji. Nie wiem tylko, czemu opinii nie wystawiłam 😅
Każda z 4 przeczytanych części zaszczepila we mnie uwielbienie do tego gatunku, dala mi nowe przeżycia. Szczerze polecam!

świetna jak każda z serii

świetna jak każda z serii

Jakoś mi nie podeszła. Jak dla mnie za mało romansu.

Jakoś mi nie podeszła. Jak dla mnie za mało romansu.

Ja na tej części odpuszczam dalsze losy i perypetie rodzinne. Chyba najsłabsza część dynastii jak do tej pory.

Kurczę… nie porwało jak poprzednie tomy, aczkolwiek duży sentyment do serii jak i do autorki. Uwielbiam te gangsterskie porachunki, niegrzecznych mężczyzn oraz ich niebezpieczne kobiety!

Moja ocena: 10/10 😘
Cytat: "JEŚLI NIE BĘDZIESZ TAKIM DIABŁEM W SPÓDNICY, TO KTO WIE, MOŻE I PEWNEGO DNIA SKUSZĘ SIĘ NA CIEBIE"

Mój opis:
Melissa Martinez w miarę możliwości prowadzi normalne życie studenckie. Nie jest to łatwe, gdy ojciec jest głową mafijnej rodziny. Chciała by się odciąć od tego życia, ale nie jest to ani proste ani łatwe. Rodzinne tajemnice, które wyjdą na światło dzienne wywrócą życie Melissy do góry nogami.
Ian Mclnnes jest prawą ręką Sullivana - wspinał się po drabinie kariery w tym mafijnym świecie i nie da sobie odebrać tej pozycji. Sam sobie ściągnął na głowę tego rudzielca, który doprowadza go do szewskiej pasji, ale ciągnie go do niej jak pszczołę do miodu i dlatego przysiągł ją chronić jak największego skarbu.

Pewnie wiele z Was miało tą ją w swoich rękach, ale jeśli nie to naprawdę gorąco polecam!!!
Bardzo lubię takie klimaty... gdzie wieje grozą, niedopowiedzeniami i miłością jednocześnie!!!
Zniknęłam dla całego świata z tą serią jak kamfora 😂. Pani Ania jest obłędna w te klocki.
Każda część to inna historia miłosna, inne dylematy i rozterki. W każdej niebezpieczny i władczy mężczyzna. Problemy i tajemnice rosną jak grzyby po deszczu. Magnetyzm czuć w powietrzu, a raczej między wierszami….

Moja ocena: 10/10 😘

Mój opis:

Czytało się bardzo szybko, nie wiem czy przyczyną nie była powtórka trzeciej części książki. Lekko zawiodłam się na końcu czekałam na większe rozwinięcie relacji pomiędzy Melissą a Ianem. Jednak książka nie była nudna, pełna fabuły i ciekawych wątków (rodzinne sekrety).

Przeczytany 4 tom i chociaż mam kolejne to kończę z tą serią. Nie podchodzi mi styl pisania autorki. Mam nauczkę żeby czytać od razu po wydaniu książki a nie w momencie jak już kupię całą serię.

• Mafia
  • Przeczytane 2021