Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym

Okładka książki Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym Justyna Nowak-Wysocka
Okładka książki Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym
Justyna Nowak-Wysocka Wydawnictwo: Pan Wydawca sp. z o. o. Cykl: Zlecenie 999 (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Zlecenie 999 (tom 1)
Pan Wydawca sp. z o. o.
2020-12-17
2020-12-17

Siema kochani. Na piątkowy wieczór polecam wam przeczytać mega super książkę. O czym ta książka jest? Zapraszam do przeczytania opisu wraz z moimi wrażeniami. 💗

Opis:

Zlecenie 999
#umowa_z_nieznajomym przedstawia losy młodej studentki logistyki, która stara się łączyć studia dzienne z pracą jako kelnerka. Ze względu na trudną sytuację finansową swojej rodziny sama musi walczyć o przetrwanie w stolicy, a comiesięczna konieczność zakupu drogich leków dla młodszej siostry motywuje ją do podjęcia dodatkowego zarobku. Klara zapisuje się do agencji hostess. Wkrótce otrzymuje zlecenie od tajemniczego Eduarda Mendozy, które na zawsze odmieni jej życie..💗

Moje odczucia :

Co to za historia. Muszę wam powiedzieć, że zaciekawiła mnie od samego początku, aż do końca. Już dawno tą serię książek przeczytałem, ale było warto. Młoda dziewczyna przyjmuje zlecenie od tajemniczego mężczyzny. Jeszcze nie wie, że mężczyzna ma ścisłe powiązania z mafią. Moja ocena jest taka : 1000 punktów. Jak potoczą się jej losy? Zapraszam do przeczytania tej wspaniałej historii. 💗💗

Opis:

Zlecenie 999

,,Sama już nie rozumiem swoich uczuć, miesza się we mnie strach i pragnienie. Czy taka właśnie jest prawdziwa miłość,czy jest to mieszanina skrajnych uczuć..."

Dzięki @PanWydawca miałam możliwość przeczytać obie części książki ,,Zlecenie 999" Justyny Nowak- Wysockiej. Mianowicie #umowa_z_nieznajomym i #rozliczenie_sumienia. Książki są bardzo krótkie i szybko się je czyta.
Historia to typowy romans mafijny. Mimo że książek tego typu jest sporo na rynku, to te pozycje przypadły mi do gustu i przyjemnie się je czytało. Główną bohaterką jest dziewczyna imieniem Klara, która podejmuje się zlecenia za pieniądze. Akurat one są jej bardzo potrzebne, aby móc utrzymać swoją rodzinę. Zlecenie miało polegać na udawaniu narzeczonej przed rodzicami mafioza. Jak się pewnie domyślacie, z takich zakładów często wynika gorący romans, a nawet miłość. Jak będzie w przypadku Klary i Eduarda? Na pewno dziewczyna pozna smak strachu, niebezpieczeństwa i zapach broni. To dużo jak dla niewinnej i skromnej dziewczyny.

Te dwie książki to taki wulkan, który wyrzuca z każdej strony mnóstwo emocji. Pozycje są również przepełnione scenami erotycznymi, które nie odrzucały mnie. Zdziwiło mnie to, gdyż ostatnio miałam już przesyt erotyzmu. Zwłaszcza że ten temat pokazywany jest podobnie w każdej książce. Jednak autorka swoim stylem pisania potrafi przyciągnąć czytelnika. Ma według mnie lekkie, ale specyficzne pióro w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Bohaterowie mają ciekawe osobowości. Eduardo to taki typ faceta, który jest nieprzewidywalny i dopasowuje się do sytuacji jak kameleon. Oprócz Klary i Eduarda poznamy jeszcze innych bohaterów, którzy, mimo że są gdzieś z boku, dużo wnoszą do historii. Przeszkadzał mi troszkę chaos, który panował w fabule, ale po przeczytaniu obu części stwierdziłam, że ma to swój urok.
Bardzo chętnie sięgnę po kolejne książki autorki. Na pewno z ciekawości jak poprowadzi kolejne historie.

Klara, studentka logistyki i kelnerka potrzebuje pieniędzy dla chorej siostry. Znajduje ogłoszenie dla hostess. Zgłasza się i otrzymuje pracę na pół roku za duże pieniądze by udawać narzeczoną syna mafiosa handlującego bronią. zy to bezpieczne?

Piękna historia miłosna, która zaczęła się od zlecenia 999, w którym dziewczyna miała udawać narzeczona Eduarda. Ale z czasem przerodziło się to w coś wielkiego. Zazdrość przyjaciela o dziewczynę, przeróżne porwania Klary. Nie staną na drodze szczęścia Eduarda i Klary.

Bardzo piękna książka i bardzo szczerze gratuluję.

Bardzo piękna książka i bardzo szczerze gratuluję.

Z mojej strony mocna 7.
Język jakim posługuje się Autorka jest troszkę infantylny, przekombinowany, ale skupiając się na fabule i całej reszcie, naprawdę idzie dostrzec potencjał. Jeszcze nigdy nie przeczytałam książki w tak błyskawicznym tempie, ale to dlatego, że książka sama w sobie nie należy do tych obszernych. Są tego plusy i minusy. Zazwyczaj sięgam po książki liczące od 250/400 stron, w tym przypadku było ich znacznie mniej, a jednak na kartkach została napisana ciekawa i wciągająca historia.

Z mojej strony mocna 7.

"Zlecenie 999" Justyną Nowak-Wysocka

#Umowa_z_nieznajomym - tom 1.
#Rozliczenie_sumienia - tom 2.
#Królowa_serc - tom 3.

Książki są krótkie 130-150 str. Więc czyta się ekspresowo. No i dlatego też zrobię jedną recenzje zbiorowa całej serii. 😉

Bardzo polubiłam bohaterów, wszystkich. Klara jest bardzo niewinna. Eduardo to chodząca zagadka, tego to można kochać i nienawidzić jednocześnie. Przemka miałam ochotę udusić, a Daniel chyba po prostu był. Nie wywarł na mnie większych wrażeń, ale odgrywa istotną rolę w książkach.

Ostatnia część tak na prawdę mogłaby być pierwszą z tego względu, że poznajemy w niej losy bohaterów przed poznaniem Klary. Poznajemy tajemniczą Tatianę, która tak poróżniła Eduarda, Przemka i Daniela.

Książka to istny rollercoaster. Pełen wachlarz emocji gwarantowany, a akcja goni akcje. Nie sposób się nudzić czytając te książki. Powiem w szczerze, nie odłożycie, aż nie skończycie.

Książki czyta się szybko i sprawnie. Styl pisania autorki jest lekki i przejrzysty. Sceny erotyczne są napisane ze smakiem i gustem. Na pewno sięgnę po kolejne książki Autorki. 🙂

No i jeszcze trzeba pochwalić przepiękne okładki, które idealnie do siebie pasują i oddają historię w nich zawartą.

Polecam z całego ❤️

"Zlecenie 999" Justyną Nowak-Wysocka

#Umowa_z_nieznajomym - tom 1.
#Rozliczenie_sumienia - tom 2.
#Królowa_serc - tom 3.

O porachunkach mafijnych i zamieszanych w to pięknych kobietach było już sporo, nie oszukujmy się. Zlecenie 999 to kolejna taka odsłona.
Miałam okazję od razu przeczytać obie części, więc odniosę się do nich jednocześnie.
Klara zobowiązuje się udawać narzeczoną mafioza przed jego rodzicami. Ma za to otrzymać sporą sumę, która pomoże jej utrzymać siebie i rodzinę. Tak też wkracza w ten mroczny świat, pełen konfliktów, broni, ucieczek, porwań, konfrontacji między rodami.
Każda z książek to zaledwie ponad sto stron. Mam wrażenie, że autorka chciała na nich zamieścić jak najwięcej stąd też jest dosyć chaotyczna. Między głównymi bohaterami rzecz jasna pojawia się w końcu ognisty romans, ale patrząc na całokształt ich relacja to istna huśtawka.
Dialogi w tej historii to... Nawet nie wiem jak to nazwać? Momentami łapałam się na tym, że nieświadomie robiłam #facepalm także to chyba wyraża więcej niż słowa.
Podsumowując myślę, że to mogło się udać, bo sam pomysł na fabułę naprawdę nie był zły. Dla mnie osobiście gorzej z wykonaniem.

Nie miałam wcześniej okazji poznać twórczości Autorki. Jest to moje pierwsze spotkanie z jej twórczością i finalnie jestem zadowolona. Przede wszystkim bardzo szybko i dobrze się to czyta, a to już połowa sukcesu ;) no i też tyle blogerów zachwalało tę pozycję, że w końcu sama dostałam tę możliwość, aby się o tym przekonać ;)

Główną bohaterką jest młoda 21-letnia dziewczyna Klara Nowicka. Jest to skromna, dobrze wychowana osoba. Najważniejsze są dla niej studia i praca. Wszystko co do tej pory osiągnęła, zawdzięcza tylko i wyłącznie własnej, ciężkiej pracy. Ponadto pomaga również matce i chorej siostrze, aby ta mogła mieć na leki. Nie wychodzi na imprezy, nie ma zbyt dużo znajomych, a na chłopaka zwyczajnie nie ma czasu. Gdy pewnego dnia, decyduje się odpowiedzieć na lukratywną ofertę pracy jako hostessa, nawet nie spodziewa się, jak bardzo zmieni się jej dotychczasowe życie. Odtąd każdego dnia, zaczyna się jej walka rozumu z sercem. Bywają momenty romantyczne i szczęśliwe. Ale są i takie, gdzie panuje strach, przerażenie, niemoc oraz różnego rodzaju napięcia. Jak potoczą się losy Klary? Czy przywyknie do nowego życia? Czy będzie umiała trzymać swoje pragnienia na wodzy? Czy "pozorna" praca może zamienić się w coś prawdziwego? Jaki świat pozna dziewczyna gdy pozna bliżej swojego pracodawcę? I kto tak naprawdę okaże się przyjacielem a kto wrogiem? Na tę wszystkie pytania, odpowiedzi znajdziecie właśnie w tej 1 części serii.

Jest to lektura, gdzie występuje sporo bohaterów, jest dosyć interesująca fabuła i wydarzenia, które dość często przybierają nieoczekiwany obrót. Finał tej historii, jest dosyć zaskakujący i pozostawia otwarte zakończenie, co rozpala czytelników jeszcze bardziej. Lektura składa się z 6 rozdziałów, w których coraz dokładniej poznajemy głównych bohaterów i dowiadujemy się o nich więcej informacji z ich prywatnego życia. Ponadto książka ma zaledwie około 130 strony, co sprawia, że nie jest napisana na siłę, a akcja toczy się naprawdę szybko. Książkę czyta się lekko, przyjemnie i z ciągłą ochotą na więcej. Nie uważam, aby to była nudna lektura. Jest to romans mafijny, jakich wiele na rynku, jednak równie bardzo przyjemny w odbiorze. Jak Wam mówiłam, lubię ten rodzaj książek. Pozwalają one na chwilę oderwać się od codziennych, smutnych spraw i przenieść się w zupełnie inny świat. Według mnie Autorce się udała ta historia i z chęcią sięgnę po kolejne tomy ;)
Ja ze swojej strony polecam Wam tę lekturę, zwłaszcza gdy macie chwilę dla siebie i chcecie się zrelaksować ;) jeśli lubicie romanse mafijne, powinniście być zadowoleni ;) bardzo dziękuję Pan Wydawca za egzemplarz do recenzji. Przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów ;)

Główną bohaterką jest młoda 21-letnia...

Niestety mam wrażenie że książkę napisała jakaś 20 latka. Kiepska to mało powiedziane.

Klara to piękna i młoda studentka logistyki. Pracownica restauracji Carmelita postanawia znaleźć pracę dodatkową w agencji. Zmusza ją do tego ciężka sytuacja w rodzinie A mianowicie choroba siostry Matyldy, której leczenie jest zbyt kosztowne. Szybko dostaje zlecenia, ale to jedno przykluwa jej uwagę. Umowa zlecenie na 6 miesięcy bardzo dużo warta. Klara potwierdza zlecenie. Szybko okazuje się że zleceniodawca jest Eduardo, ma dla niej do podpisania dość nietypowa umowę. Dziewczyna ma przez te 6 miesięcy udawać jego narzeczoną, także przed rodzicami Mendozy. To ma pozwolić przejąć rodzinne interesy.
Na przeszkodzie trwania ich umowy staje Przemek. Mężczyźni rywalizują między sobą. Wkrotce porywa ją ochroniarz Przemek.
Czy Klara i Eduardo obdarza się wzajemnym uczuciem i zakochaja się w sobie? Czy dziewczyna zdoła udźwignąć ciężar kłamstw? Czy zdoła uciec od Przemka? Kto okaże się tym przegranym? Tego dowiecie się czytając książkę Justyny Zlecenie 999 # umowa z nieznajomym Tom 1.

• Przeczytane 2020

Dodaj cytat z książki Zlecenie 999 #umowa_z_nieznajomym