Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia

Okładka książki Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia Justyna Nowak-Wysocka
Okładka książki Zlecenie 999 #rozliczenie_sumienia
Justyna Nowak-Wysocka Wydawnictwo: Pan Wydawca sp. z o. o. Cykl: Zlecenie 999 (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Zlecenie 999 (tom 2)
Pan Wydawca sp. z o. o.
2021-02-08
2021-02-08

Dzień dobry. Na weekendowe wieczory polecam wam kolejną książkę do przeczytania, autorki pani Justyny Nowak - Wysockiej pt,, Zlecenie 999 ". Książka jest mega świetna.

Opis:

Kontynuacja serii „Zlecenie 999” opisującej miłosne perypetie studentki logistyki Klary Nowickiej, która zawarła umowę z przystojnym i tajemniczym Eduardem Mendozą.
W czasie jej trwania życie Klary zmienia się diametralnie.
Poznaj ciąg dalszy tej szalonej, pełnej intryg i pożądania historii...

Moje odczucia:

Książka jest super, a historia Klary, młodej studentki, która wplątała się w życie i przygody rodziny mafijnej jest ciekawa. Akcja dzieje się szybko, a czyta się jeszcze szybciej. Moja ocena jest taka : 1000 punktów. Cała seria tych historii, jest świetna i naprawdę super pomysł. Polecam czytać. 💗💗

Opis:

W czasie jej trwania życie Klary...

Jest to 2 część serii "Zlecenie 999". Również czyta się błyskawicznie, a wręcz połyka się w całości. Autorka w tej części zapewniła nam wiele wrażeń i emocji. Jest sporo smutku, łez, cierpienia ale również są momenty szczęśliwe i pełne uniesień.

W tej części poznajemy dalsze losy Klary, Eduarda oraz ich rodzin. Wreszcie relacje zakochanych zaczynają się układać, choć ich szczęście jest okupione dużą dawką niebezpieczeństw, strachu oraz niedomówień. Klara przy boku Mendosy staje się bardzo pewną siebie kobietą, twardo stąpającą po ziemi. Musi zacząć podejmować decyzje, których się nie spodziewała. A jej życie i zachowanie staje się zupełnie inne niż przed poznaniem Eduarda. Ta część to kolejne intrygi, nielegalne interesy, wzajemne walki między wspólnikami i kolejny adorator na drodze do serca Klary.... Ponadto dzieją się wydarzenia, które całkowicie zmieniają życie bohaterów i pewne sprawy już na zawsze mogą pozostać nierozwiązane do końca... Czy jednak na pewno? Co przyniesie bohaterom los? Czy będzie im dane żyć długo i szczęśliwie? Czy szansa na prawdziwą miłość zostanie zaprzepaszczona raz na zawsze? Jak wydarzenia, które będą miały miejsce wpłyną na życie bohaterów? Co okaże się prawdą a co potworną mistyfikacją? Tyle pytań a wszystkie odpowiedzi znajdziecie właśnie w tej części ;)

Przyznam, że ta część poszła mi jeszcze szybciej, niż tom 1. Choć objętościowo są mniej więcej takie same. Byłam bardzo ciekawa jak potoczy się dalej ta historia, dlatego z dużą szybkością przewracałam kolejne strony. I znowu z satysfakcją mogę powiedzieć, że Autorka mnie nie zawiodła. Poprowadził bardzo ciekawie całą fabułę. Zapewniła nam w tej części pełen rollercoaster emocji. W pewnym momencie było mi aż żal głównej bohaterki, bo bałam się, że nie pozbiera się po tym wszystkim, co ją do tej pory minęło. Finał tego tomu wbił mnie w fotel i sprawił, że jednak się uśmiechnęłam. ;) teraz tylko z wypiekami na twarzy muszę zdobyć gdzieś 3 część i przeczytać, czym Autorka jeszcze nas zaskoczy ;) ta lektura zawiera 8 rozdziałów i jest stricte połączona z tomem 1, dlatego radzę Wam zacząć lekturę właśnie od początku ;) ogromnie się cieszę, że mogłam poznać dalsze losy bohaterów i twórczość kolejnej, polskiej autorki. Bardzo dziękuję wydawnictwu Pan Wydawca za egzemplarz do recenzji a Pani Justynie serdecznie gratuluję ;) polecam Wam tę lekturę i również przyznaję 8 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów ;)

Drugi tom powieści "Zlecenie 999. Rozliczenie sumienia" to dalsze losy nietypowej i nieplanowanej miłości pomiędzy bogatym, przyszłym przywódcą mafijnej rodziny a młodą i skromną studentką logistyki.
Jak można się domyśleć ta miłość nie może być prosta i szczęśliwa. Podczas, gdy w pierwszej części młodzi nie są pewni swojego uczucia, w drugim tomie zostają wystawieni na ogromną próbę.
Klara zostaje ponownie porwana. Tym razem jednak zostaje również uwikłana w ryzykowny układ pomiędzy mafiami.
Z pomocą przyszłego teścia, dziewczyna wraz z matką i siostrą rozpoczyna nowe życie. Jednak koszt tego spokoju jest nie do opisania.
Tracąc kontakt z udawanym narzeczonym, Klara zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkim uczuciem obdarzyła Eduarda.
Czy rozliczenie sumienia i chęć naprawienia błędów sprawi, że zakochani będą razem? Czy od teraz będą mogli już żyć szczęśliwie?
Aż śmierć ich nie rozłączy... 😉
Nie dziwne jest, że druga część, tak jak pierwsza bezsprzecznie wciąga. Kiedy podczas czytania rodzi się więcej pytań niż odpowiedzi jasne jest, że jedynie przeczytanie do ostatniej kropli może rozwiać wszystkie niepewności.
Lekka, ciekawa, idealna na długie wieczory, choć przyznam, że do połknięcia w jeden.
Czym zaskoczy autorka w trzecim tomie?
Na odpowiedź trzeba jeszcze chwilę poczekać.
Znają ją tylko wybrani... 😜

"Serce waliło mi jak szalone, sama zaczynam się dziwić, skąd we mnie tyle odwagi. Czy aż tak przesiąkłam ich światem, że zaczynam zachowywać się i mówić tak jak oni..."

"Kiedy kobieta kocha, jest w stanie poświęcić się bezgranicznie, ale czy w codziennym świecie zła i ciągłej gonitwy za pieniędzmi i władzą taka miłość ma sens i prawo istnieć? Wystarczy jeden gest, jedno słowo, aby wszystko zniszczyć i zabić ją, gdy zaczęła dopiero kiełkować. Taka właśnie jest nasza miłość – ona kiełkowała i była zabijana, aż eksplodowała od środka, niszcząc całe szczęście dookoła”

Klara kolejny raz zostaje uwikłana w niebezpieczny świąt interesów Eduarda, w którym musi mierzyć się nie tylko z wrogami mężczyzny, ale i z dzielącym ich różnicami. W jej życiu wciąż obecny jest także Przeme. Dodatkowo znajomość z poznanym niedawno Danielem kolejny raz wstrząsają jej światem.

Ten tom podobał mi się jeszcze bardziej niż poprzedni. Autorka rozpoczęła go z mocnym przytupem i już od pierwszej strony zadbała o sporą dawkę emocji, namiętności, niebezpieczeństwa i związanego z nim napięcia. Wprowadzeni bohaterowie przykuwali moją uwagę, i mimo, że Klara zmieniła się przez nabyte doświadczenia, jednocześnie wciąż pozostała wierna swoim przekonaniom. Tak jak przy poprzedniej części, tak i teraz książkę czytało mi się bardzo szybko, a fabuła, mimo iż nie jest mocno rozbudowana, zawiera w sobie sporo wydarzeń, dużo zwrotów akcji, intryg i dającej nadzieję miłości. Dzięki niewielkiej ilości stron, wciągającej fabule i lekkiemu stylowi autorki to książka idealna na wieczór, dlatego oczywiście Wam ją polecam

Również czyta się szybko .Na lato idealna :)

Również czyta się szybko .Na lato idealna :)

Jestem juz po drugiej czesci "Zlecenie 999" i jestem ta książka zachwycona jak pierwsza. Zakochalam sie w piórze Justyny.

Jest to kontynuacja losów Klary i Eduarda. Ta czesc rozpoczyna sie dokladnie tam gdzie skonczyla sie pierwsza. Autorka zafundowala nam pelen rollercoaster uczuć. Jest namiętność, złość, szok, intryga oraz łzy zdecydowanie ze wzruszenia.Wylalam nie jedna łzę w tej część byla dla mnie emocjonujaca szczegolnie 3 ostatnie rozdziały. Na tych 130 stronach wydarzylo sie tak bardzo duzo az dziwne ze autorka wszystko uchwyciła w tak krotkiej powieści . Poznajemy kolejnego bohatera tej historii. Teraz jest ich trzech i ona. W swiecie mafii nic nie jest proste a przyjaciel moze zostac wrogiem. Do ostatniej kartki nie moglam sie oderwac od tej książki czytalam ja jednym tchem. Akcja goni akcje caly czas sie cos dzialo autorka nie dala nam odetchnąć. Zakonczenie mi sie bardzo podobalo choć myslalam ze bedzie zupelnie inne, ale mialam nadzieje chodz minimalnie na takie wlasnie jak autorka nam zafundowala. Polecam te dwie czesci z calego serca.

Jest to kontynuacja losów Klary i Eduarda. Ten tom rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończył pierwszy. Ile tu było emocji. Autorka serwuje nam niezły rollercoaster. Jest namiętność, złość, intryga, szok, łzy wzruszenia i nie dowierzania..
Na tych 130 stronach wydarzyło się tak wiele.
Poznajemy kolejnego bohatera.. Teraz jest ich trzech i ona.. W świecie mafii nic nie jest proste, a najlepszy przyjaciel może okazać się wrogiem..
Cały czas coś się dzieje, akcja goni akcje. Nie mogłam odłożyć książki, póki nie poznałam zakończenia.. Ostatnie 20 stron czytałam z zapartym tchem.. Zakończenie mi się bardzo podobało. Było taką wisienka na torcie. Choć przez moment myślałam, że będzie inaczej.
Na pewno sięgnę po inne książki, które wyjdą spod pióra autorki

Na tych 130 stronach wydarzyło się tak wiele.

Bardzo mi się podobała. Polecam

Bardzo mi się podobała. Polecam

"Zlecenie 999" Justyną Nowak-Wysocka

#Umowa_z_nieznajomym - tom 1.
#Rozliczenie_sumienia - tom 2.
#Królowa_serc - tom 3.

Książki są krótkie 130-150 str. Więc czyta się ekspresowo. No i dlatego też zrobię jedną recenzje zbiorowa całej serii. 😉

Bardzo polubiłam bohaterów, wszystkich. Klara jest bardzo niewinna. Eduardo to chodząca zagadka, tego to można kochać i nienawidzić jednocześnie. Przemka miałam ochotę udusić, a Daniel chyba po prostu był. Nie wywarł na mnie większych wrażeń, ale odgrywa istotną rolę w książkach.

Ostatnia część tak na prawdę mogłaby być pierwszą z tego względu, że poznajemy w niej losy bohaterów przed poznaniem Klary. Poznajemy tajemniczą Tatianę, która tak poróżniła Eduarda, Przemka i Daniela.

Książka to istny rollercoaster. Pełen wachlarz emocji gwarantowany, a akcja goni akcje. Nie sposób się nudzić czytając te książki. Powiem w szczerze, nie odłożycie, aż nie skończycie.

Książki czyta się szybko i sprawnie. Styl pisania autorki jest lekki i przejrzysty. Sceny erotyczne są napisane ze smakiem i gustem. Na pewno sięgnę po kolejne książki Autorki. 🙂

No i jeszcze trzeba pochwalić przepiękne okładki, które idealnie do siebie pasują i oddają historię w nich zawartą.

Polecam z całego ❤️

"Zlecenie 999" Justyną Nowak-Wysocka

#Umowa_z_nieznajomym - tom 1.
#Rozliczenie_sumienia - tom 2.
#Królowa_serc - tom 3.

Cz. 2 Zlecenie 999. Klara ochrania Eduarda i zostaje ranna. Po 3 tygodniach wychodzi ze szpitala. Musi być chroniona tak jak jej rodzina. Ich życie zmienia się diametralnie, ginie w wypadku Eduardo, po roku... przeczytaj

• Przeczytane 2021
  • Dobre