The Brightest Night

Okładka książki The Brightest Night
Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Tor teen Cykl: Origin (tom 3) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Origin (tom 3)
Tor teen
2020-10-20
Data 1. wydania:
2020-10-20
angielski
young adult literatura młodzieżowa paranormal romance

Prawie nigdy nigdzie nie daje 10 ⭐️. Ale tu dałabym i 11!
Boże! To było cudowne! A Luc - to chyba najlepszy męski bohater jakiego znam!
. A inni Bohatrowie? złoto! Cudownie było znów spotkać Kat, Damona, Dee, Ashera, Dawsona , Hunta! A Evie! - kocham te dziewczynę!Ta część była zdecydowanie najlepsza! A ilość akcji dosłownie powalała na kolana, nie było czasu na chwile...

Lepsza od drugiej części, ale nie powalająca.
Zakończenie jednak kompletnie mnie zaskoczyło :0.

Zacznę od tego, iż wiedza, że kolejna część pojawi się bliżej 2023 trochę mnie przytłoczyła. Autorka buduje powili napięcie, przygotowuje bohaterów (i nas) do tego co nadchodzi, by na koniec zrzucić taką bombę... przez chwilę nie wierzyłam, że dalej nic nie ma, a strony się skończyły. Teraz pozostaje czekać na kolejną cześć.

Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o tą część. Poprzednie bardzo mi się podobały, jednak ta mnie zdecydowanie znudziła. Może miał na to wpływ język, gdyż czytałam ją po angielsku, jednak mam wrażenie, że zabrakło tego napięcia z poprzednich części.

Totalnie rozwaliło mi system

Nie wiem czy bardziej mnie poruszyło zakończenie czy informacja, że kolejny, ostatni tom pojawi się dopiero na przełomie 2022/2023! I to akurat w momencie kiedy zrobiło się bardzo nieoczekiwanie i świat Luca, Evie i całej społeczności będzie musiał się zmienić. Kac książkowy murowany.

Mam nadzieje że to nie jest ostatnia część bo będę bardzo bardzo bardzo mocno zawiedziona, rozczarowana i potwornie zła 🙄

Ostatnie słowa były najgorszym smutkiem

"The brightest night" to trzeci tom historii Luca oraz Evie i jeszcze na początku książki sądziłam, że to ostatnia część. Jednakże chyba się myliłam 🙈 Ale nie narzekam. Będzie czekać na mnie jeszcze jedna historia z tymi bohaterami.
Bardzo cieszyłam się na premierę tej książki, gdyż czekałam, aby poznać losy moich ulubionych postaci. I wiecie co? Jestem nawet zadowolona,...

• 2021
  • Chcę w prezencie