The Return

Okładka książki The Return Jennifer L. Armentrout
Okładka książki The Return
Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Spencer Hill Press Cykl: Titan (tom 1) romantasy
romantasy
Titan (tom 1)
the Return
Spencer Hill Press
2015-02-17
2015-02-17
1939392624

Czy ktoś może ma tą książkę w pdf? Albo do sprzedaży w wersji papierowej? :)

Czy ktoś może ma tą książkę w pdf? Albo do sprzedaży w wersji papierowej? :)

Jest ok, aczkolwiek bardzo nastoletnie dla mnie, chwilami łapał mnie cringe.
Ogólne story całkiem całkiem, idzie się wciągnąć, aczkolwiek no nie jest to porywająca literatura, ale dość solidna jak na gatunek. Muszę też brać pod uwagę, że czytam te książki cięgiem, z małymi przerwami między seriami, więc robią mi się wszystkie bardzo podobne :P
Podoba mi się, że przedstawione są perspektywy obu bohaterów, a nie tylko głównej laski. Niestety dla mnie ten typ książek (mimo całej miłości do fantasy romansu) zawsze jest zbyt powtarzalny, zarówno jeśli chodzi o historię, jak i o charaktery postaci. Punkt widzenia Josie a Setha różni się niewiele, ale to bardzo subiektywna opinia, bo dla mnie zawsze te postaci zlewają się w jedno. Nie ma wyraźnych różnic charakterów, ale pewnie ja się za mało wczuwam :P
Spicy sceny są spoko, bardzo Armentroutowe, tzn. nie za dużo, przyjemne w odbiorze, nie przesadzone.

To dobra seria, całości daję takie solidne 7/8, pierwszy tom "tylko" 6 za gimnazjalne momenty, gdzie krindżnęłam, ale też nie ma się czemu dziwić, skoro to literatura kierowana do "młodych dorosłych" :P

Jest ok, aczkolwiek bardzo nastoletnie dla mnie, chwilami łapał mnie cringe.
Podoba mi się, że...

Niestety nie jest tak dobra jak poprzednią seria. Seth stał się taki dojrzały... Wydaje się to oczywiste, ale uwielbiałam go takim jakim był kiedyś.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Seria,,Titan,, to dalszy ciąg serii ,,Covenant,, a skoro jestem świeżo po przeczytaniu tej pierwszej( Covenant -która była napisana około 2011r.) mogę zdecydownaie powiedzieć że już po przeczytaniu kilku pierwszych stron ,, The Return,,(rok powstania 2015) widać jak bardzo autorka rozwinęła się jeśli chodzi o pisanie.. Uwielbiam książki Jennifer więc jestem zdecydowanie na TAK..
A o czym jest..
Minął rok od tych wszystkich tragicznych wydarzeń z poprzedniej serii.
Seth dalej pracuje dla bogów- głównie sprowadza się to do rozlewu krwi i przemocy. No i dostaje dość nietypowe zadanie od Apolla -boga słońca- a mianowicie ma chronić jego śmiertelną córkę Josie i doprowadzić ją do Przymierza- tam będzie bezpieczna a Seth będzie mógł wrócić do swoich innych zadań.. No i wszystko byłoby fajnie gdyby nie to iż Josie to słodka,śliczna, delikatna i niewinna dzieczyna, która do złudzenia przypomina mu..Alex- tak tą właśnie Alex z którą łączyła go więź Apollinów..i którą stracił.
Chłopak stara się wykonywać swoje zadanie i opierać się przyciąganiu do dziewczyny- jednak jak się można domyśleć różnie to mu wychodzi..
Josie z kolei po spotkaniu z Sethem - jest totalnie oszołoiona-wszytko co wiedziała traci sens-bo dowiaduje się że żyła w kłamstwie- nigdy nie miała styczności z jego światem -chyba że w książkach a teraz dowieduje się że jest pół-bogiem.. Nie pomaga jej fakt że musi zaufać zupełnie obcemu chłopakowi który jest dodatkowo bardzo bardzo gorący...
no i Ufff.. chwilami było naprawdę gorąco..
Dziewczyna wiele traci, więc chce umieć się bronić,dlatego kiedy docierają do Przymierza prosi o szkolenie jej w walce- którego podejmuje się kto? Seth oczywiście- bo nie potrafi zostawić dzieczyny samej, jego zlecenie stało się już nie tylko ,,pracą ,,
Wszystko wskazuje na to że historia może się powtórzyć ..
Czy tak będzie przekonajcie się czytając -polecam :)

• YA przeczytać
  • Posiadam 📚
  • W oczekiwaniu na polskie wydanie
  • Szukane

Dodaj cytat z książki The Return