Idziemy spać! Bobaski i Miś. Dobranoc, Trefliki na noc. Książeczka harmonijka

Okładka książki Idziemy spać! Bobaski i Miś. Dobranoc, Trefliki na noc. Książeczka harmonijka praca zbiorowa
praca zbiorowa Wydawnictwo: Trefl Seria: Dobranoc, Trefliki na noc literatura dziecięca
12 str. 12 min.
literatura dziecięca
Dobranoc, Trefliki na noc
Trefl
2020-10-14
2020-10-14
12 min.
dla dzieci kołysanki Trefliki na dobranoc

Idziemy spać ❤😴
Książeczka z serii Dobranoc Trefliki na noc przedstawia cały "rytuał" snu. Dzięki temu dziecko już wie, co go niedługo czeka, zanim zaśnie 👶

Idziemy spać ❤😴

Ta książeczka także jest wyjątkowa. A to dlatego, że ma formę harmonijki- w sumie jest to jedna z naszych pierwszych książkowych harmonijek. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie (grube, kartonowe wykonanie).

Na samym wstępie mamy wskazówki dla rodziców, a tam znajdziemy np. sposoby w jaki sposób możemy rozładować wraz z dzieckiem naszą energię przed snem. Może macie ochotę na "paluszkowy wyścig" albo na "zabawę z poduszką"?

Znajdziemy tutaj także dużo różnych zadań aktywizujących dla dzieciaków. U Treflika i Treflinki nadchodzi pora spania, jednak i my razem z dzieckiem możemy uczestniczyć podczas ich wieczornych rytuałów i wspólnie utulić naszych bohaterów do snu. Co wy na to? Może macie ochotę na połaskotanie Treflika i Treflinki? Musimy ich rozśmieszyć, bo muszą posprzątać zabawki przed kolacją!

Zapraszam na pełną recenzję: