ROZWIŃ ZWIŃ

Mistrz romansu Nozaki #5

Okładka książki Mistrz romansu Nozaki #5
Izumi Tsubaki Wydawnictwo: Waneko Cykl: Mistrz romansu Nozaki (tom 5) komiksy
komiksy
Mistrz romansu Nozaki (tom 5)
Gekkan Shoujo Nozaki-kun
Waneko
2020-10-24
2020-10-24
Amelia Lipko
komedia romans szkolne życie 4-koma shounen manga

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , ,

Nie mam nic tej mandze do zarzucenia. Świetnie się przy niej bawię, poza tym mam bez przerwy uśmiech na twarzy czytając ją. Relacje między bohaterami niby stoją w miejscu, ale cała komediowa otoczka fabuły jest tak zabawna, że czytając nie mogę się od niej oderwać.

Na półkach: , , , ,

NOZAKI NA WAKACJACH

W chwili obecnej na polskim rynku wydawane są dwie mangowe komedie czystej wody, które zostawiają daleko w tyle konkurencję. Pierwszą z nich jest obłędna „Yotsuba!&”, drugą wyśmienity „Mistrz romansu Nozaki”. Ta pierwsza seria skierowana jest do całej rodziny i rozbraja podejściem do świata. Druga to przezabawna satyra na shouneny, shoujo i świat...

• Manga
  • 2021