Zofia Rydet po latach. 1978‒2018

Stefan CzyżewskiMariusz Gołąb Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego inne
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
fotografia Zofia Rydet fotografia polska
inne
fotografia Zofia Rydet fotografia polska

Okładka książki Między słowem a obrazem Mariusz Bartosiak, Blanka Brzozowska, Konrad Chmielecki, Stefan Czyżewski, Elżbieta Durys, Grzegorz Gazda, Alicja Helman, Małgorzata Jakubowska, Alicja Kisielewska, Konrad Klejsa, Ryszard W. Kluszczyński, Elżbieta Kołdrzak, Tomasz Kłys, Małgorzata Leyko, Beata Lisowska, Krzysztof Loska, Tomasz Majewski, Ewa Mazierska, Andrzej Pitrus, Janusz Plisiecki, Katarzyna Prajzner, Mirosław Przylipiak, Jan Rek, Ewa Rewers, Dagmara Rode, Piotr Sitarski, Marcin Składanek, Grażyna Stachówna, Michael Stevenson, Bronisława Stolarska, Danuta Szajnert, Krzysztof Trojanowski, Jakub Zajdel, Andrzej Zalewski, Anna Zeidler-Janiszewska, Joanna Ślósarska
6,8
Między słowem ... Mariusz Bartosiak, ...