Ocalać. Zofia Rydet a fotografia wernakularna

Jakub DziewitAdam Pisarek Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego inne
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
fotografia Zofia Rydet fotografia socjologiczna fotografia wernakularna polska wieś w fotografii
inne
2020-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki All About Pratchett czyli wszystko o Terrym Pratchetcie Maksymilian M. Borowski, Justyna Błaszczyk, Marta Cebera, Karol Chojnowski, Anna Czyżewska, Karolina Drozdowska, Jakub Dziewit, Martyna Gibka, Dorota Guttfeld, Aleksandra Hołubowicz, Kamil Karaś, Karolina Kutryb, Łukasz Neubauer, Patricia Sørensen, Joanna Wacławek, Agata Włodarczyk
8,0
All About Prat... Maksymilian M. Boro...
Okładka książki Patrzenie i widzenie w kontekstach kulturoznawczych Jakub Dziewit, Małgorzata Kołodziej, Adam Pisarek
0,0
Patrzenie i wi... Jakub Dziewit, Małg...