Od ekonomicznej teorii do politycznej praktyki

Grzegorz W. Kołodko Wydawnictwo: Poltext biznes, finanse
Poltext
Ekonomia
biznes, finanse
Ekonomia

Jedna z najlepszych (jeśli nie najlepsza) książka o tematyce ekonomicznej, jaką przeczytałem w życiu. Jest to najnowsze dzieło autorstwa prof. Grzegorza Kołodki, byłego wicepremiera i ministra finansów naszego kraju, a obecnie wykładowcy Akademii Leona Koźmińskiego i wielu prestiżowych zagranicznych uczelni. Książka "Od ekonomicznej teorii do politycznej praktyki" to...

• Abc
  • E-book
  • Ekonomiczne

Dodaj cytat z książki Od ekonomicznej teorii do politycznej praktyki