Analiza fundamentalna i inwestowanie pozycyjne. Ewolucja gracza giełdowego.

Thomas Bulkowski Wydawnictwo: Linia inne
Fundamental Analysis and Position Trading. Evolution of a Trader
Krzysztof Środa
Linia
Giełda gielda forex Forex Bulkowski Inwestowanie inwestowanie fundamentalna Ekonomia ekonomia finanse bankowość GPW pieniądze pieniadze bogactwo
Fundamental Analysis and Position Trading. Evolution of a Trader
inne
Krzysztof Środa

Bardzo dobra książka, napisana bardzo konkretnie bez tzw. "lania wody" a równocześnie w bardzo przystępny sposób. Łatwo wrócić do poszczególnych rozdziałów dzięki podsumowaniu. Zaskakuje szczerość autora szczególnie pod koniec gdzie opisuje również swoje porażki co rzadko zdarza się u innych "guru".

Polecam wszystkim zainteresowanym inwestowaniem na giełdzie w szczególności tym, którzy zaczynają. Autor w prosty sposób na własnych przykładach pokazuje jak inwestować. Wszystkie książki Bulkowskiego mają właśnie taką formę i są łatwe w odbiorze.

• Investing
  • W planach