Analiza fundamentalna i inwestowanie pozycyjne. Ewolucja gracza giełdowego.

Okładka książki Analiza fundamentalna i inwestowanie pozycyjne. Ewolucja gracza giełdowego.
Thomas Bulkowski Wydawnictwo: Linia inne
inne
Fundamental Analysis and Position Trading. Evolution of a Trader
Linia
2016-01-01
2016-01-01
Krzysztof Środa
Giełda gielda forex Forex Bulkowski Inwestowanie inwestowanie fundamentalna Ekonomia ekonomia finanse bankowość GPW pieniądze pieniadze bogactwo

Analiza fundamentalna w praktyce, czyli jak wybierać spółki które mają największy potencjał do wzrostów, analiza wielu przypadków i wskaźników. Książka dla tych którzy chcieliby samodzielnie inwestować długoterminowo na giełdzie w akcje

Pokaż mimo to video - opinia

Bardzo dobra książka, napisana bardzo konkretnie bez tzw. "lania wody" a równocześnie w bardzo przystępny sposób. Łatwo wrócić do poszczególnych rozdziałów dzięki podsumowaniu. Zaskakuje szczerość autora szczególnie pod koniec gdzie opisuje również swoje porażki co rzadko zdarza się u innych "guru".

Polecam wszystkim zainteresowanym inwestowaniem na giełdzie w szczególności tym, którzy zaczynają. Autor w prosty sposób na własnych przykładach pokazuje jak inwestować. Wszystkie książki Bulkowskiego mają właśnie taką formę i są łatwe w odbiorze.

Dodaj cytat z książki Analiza fundamentalna i inwestowanie pozycyjne. Ewolucja gracza giełdowego.