Alchemia finansów

The Alchemy of Finance
biznes, finanse
Grzegorz Łuczkiewicz, Piotr Wdowiński
Giełda GPW Inwestowanie Finanse Ekonomia

Podchodząc do "Alchemii finansów", nie miałem wielkich oczekiwań. Ot, pewnie jakieś czcze przechwałki miliardera. Bardzo się pomyliłem! Soros ma znajomość podstawowych teorii ekonomii i próbuje dokonać ich ostrożnej krytyki. Wykazuje się oczytaniem w filozofii nauki (w zasadzie nic dziwnego, skoro jest uczniem Karla Poppera). Szkoda tylko, że robi mało przypisów. Mnie...

• Inwestycje
  • Finanse i rozwój
  • Biznes
  • B2) -- Chcę w prezencie
  • Biznes, fianse, ekonomia

Dodaj cytat z książki Alchemia finansów