Cemetery Boys

2020-09-01
angielski

więcej Więcej

Na półkach: , , , , , ,

Bardzo ciekawe połączenie fantastyki, opartej na wierzeniach osób pochodzenia latynoskiego z tematyką transpłciowości. Trochę takie połączenie "Felix Ever After" z serialem "Zaklinaczka duchów" i filmem animowanym "Coco".
Poznajemy Yadriela, który jest transpłciowym chłopakiem i tak jak reszta jego rodziny, ma dar komunikacji z duchami. Problem polega na tym, że reszta...

Bycie nastolatkiem samo w sobie nie jest łatwe. A bycie transpłciowym nastolatkiem w tradycyjnej latynoskiej społeczności czyni Cię praktycznie wyrzutkiem.
A Yadriel chciał jedynie akceptacji. Chciał, aby jego najbliżsi zaakceptowali fakt, że jest mężczyzną i pozwolili mu przejść rytuał na brujo - męski odpowiednik latynoskiego czarownika, który potrafi przeprowadzać...

• Po angielsku
  • 2021