Dziennik lekcyjny. Książka do zabawy w szkołę

Okładka książki Dziennik lekcyjny. Książka do zabawy w szkołę Liliana Fabisińska
Okładka książki Dziennik lekcyjny. Książka do zabawy w szkołę
Liliana Fabisińska Wydawnictwo: CED literatura dziecięca
literatura dziecięca
CED
2017-07-05
2017-07-05
dla dzieci dziennik lekcyjny szkoła nauka zabawa nauczyciel oceny

Twoja ulubiona zabawa z dzieciństwa to ... ??? U mnie było kilka takich, ale w szkołę również lubiłam się bawić. Oj pamietam jak ze starego zeszytu przygotowywałam cały dziennik lekcyjny. A dziś... Dziś moje dziewczyny mogą się bawić w szkołę w profesjonalnym dzienniku lekcyjnym. Jak zobaczyłam ten dziennik to mi się aż oczy zaświeciły. W środku znajdziesz rozkładana okładkę, w której możesz napisać uczniów Twojej klasy. To co mnie dodatkowo urzekło to, to iż w środku znajdziesz informacje jak prowadzić lekcje, jak wygląda scenariusz danej lekcji a nawet kilku, są tabele do sprawdzania obecności i wpisywania tematów (kto uzupełniał dziennik w szkole?),tabele na oceny, możesz wysłać swojego ucznia na olimpiadę i na końcu znajdziesz świadectwo ukończenia szkoły. Dobra zabawa z takim dziennikiem gwarantowana! Moja M jest jeszcze trochę za mała, ale myślę, że za pół roku, jak nauczy się już pisać to będziemy się razem bawić 😍 No cudny jest ten dziennik, a oglądając go w głowie mam same fajne wspomnienia. Wykonanie i pomysł super! Polecam, naprawdę ciekawie i kreatywnie, a przede wszystkim wspólnie można spędzić wolny czas świetnie się bawiąc.

Wczoraj oficjalnie zaczęła się szkoła. A już dziś w ruch po raz pierwszy pójdą dzienniki lekcyjne. Z tej okazji pokaże Wam coś absolutnie rewelacyjnego 🤩 Jako uczennica podstawówki, za tę książkę oddałabym wszystkie swoje skarby! Uwielbiałam się bawić w nauczycielkę. Samodzielnie tworzyłam własne dzienniki ze starych zeszytów. Dziś już nie byłoby takiej potrzeby, gdyż do rąk każdego dziecięcego nauczyciela może trafić to cudeńko - niesamowity dziennik lekcyjny!

Książka jest rewelacyjna! 🤩 Wzorowana na prawdziwym szkolnym dzienniku. W środku znajdziemy zakładkę z miejscem na wpisanie imion i nazwisk naszych uczniów. Mogą to być lalki, misie, niewidzialni, jak i realni koledzy. Wszystko zależy od naszej wyobraźni! Poza tym mamy przestrzeń na plan lekcji, oceny, obecności czy zrealizowane tematy.

Ponadto w książce znalazło się kilka przykładowych scenariuszy lekcji, miejsce na wpisanie wyników hospitacji, czy plany na najróżniejsze akademie i szkolne wycieczki.
Dziennik oferuje mnóstwo podpowiedzi i wyjaśnień. Dzięki temu dowiadujemy się, jak działa szkolny samorząd, na jakiej podstawie oceniać zachowanie uczniów, w jaki sposób zorganizować zebranie z rodzicami i o czym na nim mówić 😉

Moim zdaniem ta książka stanie się nieodłącznym elementem zabawy dla wielu dzieci marzących o byciu nauczycielem. Przy okazji rozbudza wyobraźnię i kreatywność. Pozwala na tworzenie planów i scenariuszy różnych wydarzeń. Po prostu rozwija!

Z wielką przyjemnością przechowam ten dziennik i za kilka lat podaruję go córce 🙂 I powiem wam jedno, z chęcią zostanę uczennicą w jej szkole 🙂 Bardzo polecam!

Instagram: @biblioteka.malych.czytaczy

Dodaj cytat z książki Dziennik lekcyjny. Książka do zabawy w szkołę

Video

Video