Instagram. Wyzwania, zasady, porady

Wydawnictwo SBM
instagram social media influencer porady
poradniki
instagram social media influencer porady

Bardzo polecam, fajna forma, konkretne treści, praktyczne porady... Chociaż dla mnie, Pani po 50-tce, świat #Insta wydaje się jak z matrixa :D, ale co tam, młodzi mają swój świat. Dostałam książkę od córy na imieniny i teraz jestem bardzo na bieżąco! ;) Córy same podpatrywały przykładowe aplikacje do edycji materiałów na Instagram. Forma bardzo ładnie zredagowana...

Fajna książka! :) Córki były zachwycone, dużo porad o bezpieczeństwie w sieci podane w miły dla oka sposób. Bardzo mi się podoba wydanie, wszystko łatwe do przyswojenia, w pigułce. Super przydatne przykłady aplikacji do Instagrama. Polecam rodzicom i ich dzieciom.

Dramat. Szkoda pieniędzy.

Nie miałam pojęcia, że jest to książka skierowana do dzieci.

Na jednej stronie autor stwierdza, że za zgodą rodziców można skorzystać również z płatnej promocji Instagrama, a za chwilę wymienia hashtag #sexy i zachęca do jego używania.

W książce pokazana jest dobroczynność jako coś, co warto robić dla dobrego wizerunku, który zaowocuje...

Jestem zaskoczona, że ta książka skierowana jest do dzieci formą obrazkową, jednoznacznie przekonując, że każdy może być influencerem i to super sprawa. Bardzo płytkie podejście.
Dodatkowo znalazłam tyle błędów merytorycznych w treści tej książki, że odradzam ją każdemu, zwyczajnie nie pokrywa się z prawdą o funkcjonowaniu aplikacji Instagram.
Budowa książki? Jak można...

Z książki nie dowiedziałam się niczego. Zapisałam kilka propozycji aplikacji, do przetestowania. Strata czasu.

2014

Ta książka nie do końca przypadła mi do gustu. Owszem, została ona wydana całkiem uroczo (choć kompletnie nie w moim stylu), ale jednak do samej treści mam nieco zastrzeżeń. Przyznam nawet, że czasami okropnie denerwowałam się podczas jej czytania. Mój narzeczony nie wiedział o co mi chodzi, kiedy prychałam i mruczałam pod nosem, ale kiedy przeczytałam mu niektóre...

• 2020
  • Przeczytane w 2020