Afirmacje na różne sytuacje

Okładka książki Afirmacje na różne sytuacje Daniel Józek Qczaj
Okładka książki Afirmacje na różne sytuacje
Daniel Józek Qczaj Wydawnictwo: Edipresse Książki rozrywka
rozrywka
Edipresse Książki
2020-04-20
2020-04-20

Słuchałam audiobook jeżdżąc cały dzień po mieście. Qczaj umilił mi czas spędzony w komunikacji miejskiej, także narzekać nie będę. Ale gdybym miała w rękach książkę, opinia mogła by być inna. Niemniej Qczaj pozytywny człowiek i mam nadzieję, że swoją książką zainspirował kogo trzeba :)

Qczaj to sympatyczny gość, ale jego mądrości życiowe to zwyczajne coachingowe gó**o. Wyjątkowo słabe, do tego paskudna maniera posługiwania się gwarą od czasu do czasu i nadużywanie słowa "rzyć" tak bardzo, że mam ochotę krzyczeć. "Rzyci" to sobie może używać Sapkowski, a nie Qczaj. Odnoszę również wrażenie, że książki sobie pisać to też powinien np. Sapkowski, a nie np. Qczaj.

Coś tam motywuje. Napisana z myślą o kobietach.

Coś tam motywuje. Napisana z myślą o kobietach.

qczaj to mega fajny gość? Ale po co on napisał książkę? Bo da się na tym zarobić nawet jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy? Bo osiągnął sukces i koniecznie teraz trzeba napisać coś? Tego nawet książka nie można nazwać.

• Poradniki
  • Rozwój
  • Poradniki, rozwój osobisty
  • E-booki

Dodaj cytat z książki Afirmacje na różne sytuacje