Śniła mi się miłość

Okładka książki Śniła mi się miłość
Marek Chrzanowski Wydawnictwo: Bernardinum literatura piękna
literatura piękna
Bernardinum
2020-04-29
2020-04-29
miłość powieść uczucia

Książka lekka, łatwa i przyjemna. Nie czytałem nigdy wcześniej romansów ale zrobiłem wyjątek dla romansu napisanego przez a jakże... księdza. Kupiłem tę historię mimo, że trochę widać brak rozeznania autora w języku współczesnej młodzieży. Momentami książka też jest trochę naiwna... ale może to i dobrze :)

Zdaję sobie sprawę, że są oni trochę "nie z tego świata", ale przecież każda miłość nie jest z tego świata, bo źródło ma w Bogu. Każda miłość.- Autor

Ks.Marek (na pewno dobrze zna życie) napisał na sposób ludzki i po Bożemu
piękną książkę o miłości między dwojgiem młodych ludzi.
Ładna, skromna i wymowna okładka dobrze przystaje do jej treści.
To historia Julii i Bartosza...

Piękna ta miłość, która się śniła...
Aż pozazrościć takiego uczucia, takiej szczerośći takiej prawdy między tymi dwojga. Pozazdrościć takiej przyjaźni, pozazdrościć takiej wiary, takiej wytrwałości i szacunku do drugiego człowieka... jaka została ukazana w tej książce.
Gdzie można spotkać taką miłość? Pozostaje nam wierzyć że nie tylko we śnie.
Jeśli masz wrażliwe serce...

• Domowa biblioteczka
  • Przejrzeć