Dwoje na kwarantannie

Małgorzata Kalicińska Wydawnictwo: Bauer literatura piękna
Bauer
literatura piękna

Na półkach: , , , , ,

Tej autorki nie trzeba chyba nikomu specjalnie przedstawiać, gdyż Małgorzata Kalicińska ma spory dorobek literacki. „Dwoje na kwarantannie” to jedna z jej najświeższych publikacji, która jest swego rodzaju kontynuacją losów Stefana – narratora oraz głównego bohatera „Listów pisanych atramentem”.

Tym razem Stefan traci cały dobytek w pożarze, sympatyczni sąsiedzi Marianna i...

• Domowa biblioteka
  • @Blog
  • Od Wydawnictw/Autorów - Recenzenckie
  • Samodzielne
  • Kalicińska Małgorzata
  • 2021
  • @FanPage

Dodaj cytat z książki Dwoje na kwarantannie