Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 38.97 zł

Kroniki odnowy (tom 1)
literatura piękna
Krzysztof Jasiński
Opowieści biblijne

Jeśli trudno ci wejść w klimat ksiąg ST, szczególnie tych, które mówią o niewoli babilońskiej i odbudowie świątyni to ta książka ci pomoże. Autorka w ciekawy sposób przybliża te czasy z historii Narodu Wybranego. Jest to nieoczywista historia, która nie nudzi, przyjemnie i szybko się czyta. Daje też sporo do myślenia w kontekście miejsca Boga w moim osobistym życiu i...

Niesamowita ksiazka, ozywia historie bibline, jej bohaterow, nadaje zrozumiala tresc I character. Goraco polecam!

• Chcę w prezencie
  • Do zdobycia :)
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Powróćcie do mnie