Akademia Kici Koci. Kolory

Anita Głowińska Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Akademia Kici Koci (tom 1) interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
24 str. 24 min.
Media Rodzina
Kicia kocia bajki dzieci zwierzęta anita głowińska
Media Rodzina
Akademia Kici Koci (tom 1)
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
24 min.
Kicia kocia bajki dzieci zwierzęta anita głowińska

Kolejna pozycja z cyklu Akademia Kici Koci. Tym razem przeznaczona dla mniejszych dzieci. Dzięki niej poznajemy wszystkie kolory na przykładzie przedmiotów codziennego użytku. Polecam

Świetna edukacyjna książeczka z serii o sympatycznej Kici Koci. Dzięki ciekawym obrazkom w danym kolorze pomoże w nauce kolorów.

• KONTYNUACJE (już są!)
  • !2021 niekupione zastanawiane