Agnieszka AntosiewiczKarolina Rosołek Wydawnictwo: Greg bajki
Greg
bajki opowieści opowieści o wartościach dla dzieci
bajki
bajki opowieści opowieści o wartościach dla dzieci

Niewiele tu mądrości. Jest kolorowo, owszem, lapidarnie, więc akurat dla malucha...ale treść to już typowa nachalność, moralizatorstwo, żadnej głębi. Ot, przeczytać i zapomnieć.

🤮 Nie zbyt fajna

Bajki, które znajdziemy w tej książce, poruszają różne tematy, takie życiowe np. jak to bywa, gdy pojawia się rodzeństwo. W publikacji znajdziemy opis emocji i zmian, jakie nam towarzyszą w różnych sytuacjach.

Książka ukazuje nam, że rozmowy z dziećmi na poważne tematy wcale nie muszą być trudne i skomplikowane. W publikacji przeczytamy także o tym, dlaczego warto mieć...

Dla małych dzieci te historie są całkiem przyzwoite. Trochę nie podoba mi się nachalne wciskanie przekonań autorów w opowieściach o zwierzętach. Mimo to biorąc pod uwagę docelowy wiek odbiorców trudno mi wyobrazić sobie coś lepszego na podobny temat. Jedną z większych zalet jest to, że każda bajka mieści się na trzech stronach, co sprawia że jest idealną historyjką na dobranoc.

Wcale nie takie mądre

• 2020
  • 2021
  • Czytane dzieciom
  • Literatura polska
  • Dla dzieci
  • Rok 2020

Dodaj cytat z książki Mądre bajki