Ekstradycja

Okładka książki Ekstradycja Remigiusz Mróz
Zwycięzca w plebiscycie 2020
Okładka książki Ekstradycja
Remigiusz Mróz Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Joanna Chyłka (tom 11) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Joanna Chyłka (tom 11)
Czwarta Strona
2020-03-25
2020-03-25
literatura polska thriller kryminał chyłka mróz
Inne

Oficjalne recenzje i

Odpowiedź

Link do recenzji

495 70 381

Na półkach: , , , , ,

Jedna z lepszych tomów po kilku nieco slabszych . Ciekawa fabuła i cala akcja w tym tomie w miare realistyczna a nie jakas z gatunku sci-fi . Mocne i ciekawe zakonczenie . Mimo wszystko mysle ze fajnie byłoby jakby Mróz juz powoli ciagnał tą sagę do końca ....Ocena mocne 7 /10 .

Po kilku slabszych czesciach Chylka wraca do korzeni.... sporo fabuly na sali sadowej, a nie tylko romans rodem z Mody na sukces.
Zakonczenie ciekawe, nieco naciagane, ale ostatnimi czasy wiekszosc ksiazek traci realnosc na ostatnich stronach. Ogolnie polecam fanom cyklu, jako pojedyncza przygoda z seria nie warto.

Całkiem średnia opowieść o tym samym co każda poprzednia chyłka. Znów 2 dobrych, 1 zły. Cały misterny plan Langera znowu bierze górę. A na koniec klasycznie - zespół ER znowu błysnął. Naprawdę nie wiem czemu ludzie to czytają.

Hm, hmm, hmmm... Nic mnie w tej części nie zszokowało, zdziwiło czy wyrwało z trampek. Czy to kwestia przyzwyczajenia? A może wkradło się u mnie lekkie znudzenie skoro to jedenasta książka z rzędu? Nie mam pojęcia.
I domyśliłam się scen z epilogu - wiedziałam, że Mróz zostawi sobie otwartą furtkę🤷🏻‍♀️
Jednak doceniam sposób czytania wulgaryzmów przez lektora i wczuwania się...

Ten tom jest trochę inny od wszystkich poprzednich.I nawet wylałam na nim łzy pierwszy raz od „Oskarżenia”.Od pierwszych stron śledzimy losy tylko Kordiana co pokazuje w bardzo dobitny sposób, że ta serii bez Chyłki nie ma sensu, bo nawet Zordon bez niej staje się wrakiem człowieka i dopiero gdy Joanna wraca zaczyna się prawdziwa ostra jazda jak na tę serię przystało i...

Miejscami czekałam na zwroty akcji, ale się przeliczyłam. Tak czy inaczej dobrze się czytało.

Remigiusz Mróz zdecydowanie z każdym kolejnym tomem tej fenomenalnej serii zyskuje jeszcze więcej mojej sympatii! Pierwszy raz spotykam się z tak odważnymi decyzjami autora, który dosłownie nie boi i niczego! Zaskakuje czytelnika raz za razem, a gdy mamy wrażenie, że już wszystko powoli zaczyna się wyjaśniać, czy układać, on w tym momencie zrzuca na nas taką bombę, że sami...

Świetna książka, cały cykl bardzo dobry ;)

mimo ze nie pamiętałam końcówki 10 tomu to się dobrze bawiłam wciągnęła dla mnie seria z Chałką tylko rozrywka

Video

Video