Północ. Na przekór losowi i logice wbrew

Krzysztof Cegiełka Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza literatura podróżnicza
9788320557374
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
Literatura polska kraje nordyckie Skandynawia Finlandia Norwegia
literatura podróżnicza
9788320557374
Literatura polska kraje nordyckie Skandynawia Finlandia Norwegia

"Turystą nie jestem, to pewne. Podróżnikiem też raczej nie (…) Kim więc jestem? No właśnie. Wędrowcem? Wiecznym wędrowcem na szlaku życia?".

Poprzez swoją podróż udowodnił, że do spełniania marzeń potrzebna jest przede wszystkim odwaga. Jak bowiem inaczej wytłumaczyć wyprawę do obcego kraju 23-letnim samochodem, z towarzyszem, którego zna się jedynie z elektronicznej...

Czytam obecnie o tej Podróży o tej szalonej podróży w magiczne miejsca,gór,strumyków i lasów skandynawskich. Autor z duuuużą dozą humoru przenosi mnie w Jego świat wolności i wędrówki przed siebie. Jakże inny niż wszystkie poradnik podróżniczy z urokliwymi zdjęciami.

• Na Północ
  • Góry wysokie...