Osaczona

Pola Roxa Wydawnictwo: Lipstick Books literatura obyczajowa, romans
Lipstick Books
2020-03-25
2020-03-25
osaczona erotyk romans Literaturaobyczajowa polaroxa lipstickbooks

Bohaterka miała ciekawe przygody, uśmiałam się. Autorce na pewno bujnej wyobraźni odmówić nie można, dialogi są z pazurem ogólnie warto sięgnąć.

Polubiłam specyficzne pióro autorki. Przyjemnie się idzie przez tą historię, sceny erotyczne mocne i z pazurem, ogólnie bardzo jestem na tak!

Dialogi na poziomie gimnazjum, ale czyta się to w sumie fajnie.

Dialogi na poziomie gimnazjum, ale czyta się to w sumie fajnie.

Dobre to było ;)

Dobre to było ;)

Osaczona podobała mi się trochę bardziej niż Rezydentka, ale obie są niezłe. Czekam na następne tytuły tej autorki .

Książka lekka, niewymagająca - ot taka lektura na leżak.

Książka lekka, niewymagająca - ot taka lektura na leżak.

Kolejny przeczytany w tym roku erotyk i kolejna sytuacja kiedy nie wiem co powiedzieć o książce. Nie po drodze mi z tym gatunkiem. Chyba już z niego wyrosłam.

Szukałam książki łatwej, lekkiej i przyjemnej i taką dostałam. Przeczytałam ją bardzo szybko, pozwoliła mi się odciąć od rzeczywistości i nie musiałam być cały czas skupiona. Ale z drugiej strony była zbyt przewidywalna i oczywista. Naiwność głównej bohaterki po prostu czasami doprowadzała mnie do wydawania niekontrolowanych dźwięków 😂 Sceny erotyczne niestety nie wywołały we mnie żadnych redakcji. Może były za mało pikantne, sama nie wiem 🤔 O wiem zaskoczyło mnie zakończenie książki, jakby tutaj zadziało się coś czego kompletnie się niespodziewałam i za to duży plus.

Karolina wiedzie stabilne i monotonne życie. Jej małżeństwo to już tylko związek, który istnieje na papierze. Z mężem jej się nie układa są dla siebie jak obcy. Można powiedzieć, że tylko ze sobą mieszkają. Nagle życie Karoliny wywraca się do góry nogami, pojawiają się problemy zawodowe i prywatne. Wtedy na drodze Karoliny staje tajemniczy i przystojny mężczyzna, który zmieni jej życie.

Jeśli szukacie czegoś lekkiego w odbiorze to może się wam spodobać, ale jeśli interesuje was coś z wyszukaną fabułą to tutaj tego raczej nie znajdziecie 🤷🏻‍♀️

Kolejna wakacyjna lektura.
Przewidywalna, ale pochłonęłam ją właściwie w jeden dzień.
Niewymagająca, dobrze się czyta.

Kolejna wakacyjna lektura.
Przewidywalna, ale pochłonęłam ją właściwie w jeden dzień.
Niewymagająca, dobrze się czyta.

Autor:Pola Roxa
Tytuł: Osaczona
⛵️
Sięgnęłam przypadkowo po #osaczona @polaroxa i byłam miło zaskoczona. Cała historia Karoliny Dąbrowskiej bardzo mnie zainteresowała. Życie zwykłej mężatki rujnuje się niemalże w jednej chwili ze stromej zawodowej i prywatnej, w której to najbliżsi zadają najcięższy cios. Zdradzona i oszukana podąża za głosem dobrej zabawy i pożądania, które z kolej szybko przeradza się w gorące uczucie.
⛵️
Czy odważy się wstąpić na niebezpieczna drogę by uratować bliskich, czy naprawi relacje z mężem? Jej decyzje nie są przewidywalne, ona sama nie działa wg własnych przyzwyczajeń.
⛵️
Gorące sceny, śmieszne sytuacje ale także instruujące, którym towarzyszy mnóstwo zagadkowych postaci j sytuacji. Najbardziej zagadkowy jest wybranek serca Karoliny. Czy ona powinna mu zaufać, czy nie sprowadza jej ta miłość do czeluści życiowej? Odpowiedz kryje się w ostatniej scenie. Gdzie dopiero możemy odetchnąć rozważając przyszłość Karoliny w nowym życiu.
⛵️
Książka pełna dynamicznych sytuacji i intrygujących bohaterów, pełna tajemniczości i świetnej narracji bohaterki o swoim życiu, warta jest przeczytania. Serdecznie polecam.

Autor:Pola Roxa
Tytuł: Osaczona
⛵️

Powyższa książka to ciekawa, choć dość nieprawdopodobna historia kobiety, której wali się małżeństwo, a pracy wszystko się komplikuje. Jednak główna bohaterka nie poddaje się, postanawia zupełnie zmienić swoje życie i podąża za... Tajemniczym Waldkiem, w którym zakochuje się do szaleństwa.
I taka też jest ich relacja - szalona, nieobliczalna, pełna miłosnych uniesień i namiętności, ale też niebezpieczeństwa i ryzyka.
Historie tą czyta się szybko i całkiem przyjemnie.

• Przeczytane w 2020