ROZWIŃ ZWIŃ

Rosyjski książę i guwernantka

Okładka książki Rosyjski książę i guwernantka
Marguerite Kaye Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Matches Made in Scandal (tom 1) Seria: Harlequin Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Matches Made in Scandal (tom 1)
Harlequin Romans Historyczny
From Governess to Countess
HarperCollins Polska
2020-03-27
2020-03-27
Anna Pietraszewska

więcej Więcej

Od czasu do czasu lubie czytac takie naiwne ksiazeczki o milosci, ale tutaj fabula mnie troche denerwuje. Po co ksiaze bierze guwernantke na impreze w palacu, skoro jej poprzedniczka czasem nie byla dopuszczana nawet do jedzenia obiadu razem z rodzina u ktorej pracowala? Przeciez to sie nie klei.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka zakupiona w pierwszym lepszym kiosku dla zabicia czasu w podróży i tak też została wykorzystana. Wobec powyższego nie spodziewałam się górnolotnych historii miłosnych, ani wielkich porywów serc.
Ot, historia idealnego księcia, praktycznie bez skazy i pięknej guwernantki, również bez wad jak to bywa w Harlequinach. Jedynym wątkiem, który mógłby tu coś podratować...

• Romans historyczny
  • 52 - 2020
  • Biblioteka!
  • TŁUMACZENIA
  • Posiadam :)
  • E-book
  • Obyczajówki

Dodaj cytat z książki Rosyjski książę i guwernantka