Jak uratować czarownicę w tydzień

Okładka książki Jak uratować czarownicę w tydzień
Kaye Umansky Wydawnictwo: Wilga Cykl: Eliza Kiszonka (tom 2) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Anna Błasiak
czarownica magia

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Całkiem niezła część przygód. W naszym odczuciu lekko przeciągnięta, ale pojawienie się postaci drugoplanowych jak Frank i "trójca" robi doskonałą robotę. Ewidentnie autorka ma smykałkę, którą spokojnie może rozwijać w kolejnych częściach.

Bardzo zajmująca książka, moja 8 letnia córka jest nią zauroczona.

Bardzo zajmująca książka, moja 8 letnia córka jest nią zauroczona.

Dodaj cytat z książki Jak uratować czarownicę w tydzień