Mateusz Janiec Wydawnictwo: Mateusz Janiec hobby
Mateusz Janiec
hobby
2018-01-01

Z całego serca polecam książkę "Jak fotografować dzieci 89 sposobów na piękne zdjęcia" - Mateusz Janiec
Książka zilustrowana pięknymi zdjęciami a w raz z nią napisana jest prostym językiem. Książka jest adresowana dla każdego. Dla amatora, dla profesjonalisty, dla rodzica, dla osoby, która nie wie jak do tego podejść, jak sfotografować a może stoi na jakimś etapie i nie wie...

GORACO POLECAM KSIAŻKĘ JAK FOTOGRAFOWAC DZIECI :-) MATEUSZS JANCA KSIAZKA NAPISANA PROSTYM I ZROZUMIALYM JEZYKIEM :-) DUZO MOZNA SIE DOWIEDZIEC Z TEJ KSIAZKI DLA MNIE TO STRZAL W 10.