Colleen Hoover Wydawnictwo: Independently published literatura młodzieżowa
nowela romans dramat young adult dla młodzieży
literatura młodzieżowa
angielski
nowela romans dramat young adult dla młodzieży

Strasznie długo czekałam, żeby przeczytać tę książkę. Nie wiem dlaczego jeszcze nie została wydana polska wersja.

Finding Perfect to krótka nowela, opowiedziana z perspektywy Daniela, bohatera części Finding Cinderella, więc Ci którzy ją czytali znają historię.
W adnotacji książki możemy znaleźć informacje od autorki, żeby przed ta książka koniecznie przeczytać „Wszystkie...

• Colleen Hoover
  • Romans
  • ENG
  • Ebook
  • W przygotowaniu
  • 👀 Ciekawe, do poszukania
  • * HOOVER COLLEEN
  • Po angielsku

Dodaj cytat z książki Finding perfect