Kochaj albo żyj. Królowa bierze wszystko.

Monika BanasiakPatryk Boro Wydawnictwo: Boro biografia, autobiografia, pamiętnik
Boro
Mafia Pruszków Perszing mafia pruszkowska
biografia, autobiografia, pamiętnik
Mafia Pruszków Perszing mafia pruszkowska

Okładka książki Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz Monika Banasiak, Andrzej Gryżewski, Artur Górski, Jarosław Sokołowski
Ocena 5,1
Słowikowa i Ma... Monika Banasiak, An...

Lubię czytać biografie bądź wywiady z jakimiś znanymi ludźmi. Dawno temu trafiła w moje ręce książka, a w sumie wywiad z Moniką Banasiak czyli Panią Słowikową. Myślałam, że książka będzie ciekawa i wpadnie w pamięć na długo. Tak się niestety nie stało…

Zacznę od razu od minusów – błędów stylistycznych jest mnóstwo. Czytając myślałam, że ten wywiad przeprowadził ktoś na...

Książka słaba.
Mnóstwo błędów językowych i interpunkcyjnych co potwornie rzuca się w oczy podczas czytania. Książka w takiej postaci w ogóle nie powinna pójść do druku.
Temat znany i oklepany. Został już obszernie podjęty w Królowej mafii, jest to swoiste powtórzenie wszystkiego co już zostało powiedziane, zatem książka nie wnosi nic nowego.

Czekając na pociąg wszedłem do pobliskiej księgarni. Od frontu rzucił mi się w oczy ten "bestseller".Chwyciłem do ręki i zacząłem czytać fragmenty tej nowości wydawniczej. Niestety muszę to napisać: straszne grafomaństwo, płytkie rozważania oraz dialogi + temat odgrzewany po raz setny.
Patryku, młody pisarzu, nie idź tą drogą !
To było jeden z najbardziej...

Dodaj cytat z książki Kochaj albo żyj. Królowa bierze wszystko.