Until Cobi

Okładka książki Until Cobi Aurora Rose Reynolds
Okładka książki Until Cobi
Aurora Rose Reynolds Wydawnictwo: Amazon Cykl: Until Him (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Until Him (tom 3)
Amazon
2018-11-27
2018-11-27

Proponuję przeczytać po Until Harmony.
Jakże było mi miło zagościć,po tak długim czasie,w rodzinie Mayson. To właśnie dzięki nim i opowieściach z nimi związanymi, autorka zyskała taką popularność. Staram się od czasu do czasu sięgnąć po kolejną odsłonę i zaczytać się w pięknej powieści. Jak wiadomo,ta rodzina jest bardzo wielka, więc jest o czym pisać i czytać. Aurora Rose Reynolds za każdym razem mnie zaskakuje. Nie jest łatwo utrzymać wysoki poziom przez tylu częściach.
"Until Cobi" zabierze czytelnika w kolejną szaloną przejażdżkę. Nie obędzie się od stresujących i pełnych napięcia chwil. Od niebezpiecznych i dramatycznych sytuacji,w których warto mieć przy sobie przyjaciół.
Mężczyźni z rodu Mayson mają jedną, pewną przypadłość. Nie podkochują się zbyt często,nie uganiają się za dziewczynami. Jednak,gdy znajdą tą jedną, jedyną zakochują się na zawsze.
Cobi Mayson oddał się całkowicie pracy detektywa w miejscowej policji. Kiedy otrzymał telefon od młodej kobiety, która była świadkiem porwania Harmony,jego kuzynki, starał się je chronić i pomóc wyjść cało. Zdawał sobie sprawę, że nie tak łatwo otrząsnąć się po takiej traumie. Postanowił więc zaopiekować się tą piękną dziewczyną, która w jego oczach i w opinii jego rodziny była bohaterką. Czuł się bezradny, kiedy widział jak walczyła z obrazami, ze wspomnieniami, z myślami i koszmarami.
To,co robił nie wynikało tylko z troski. Ta kobieta wywołała w nim takie uczucia,których nigdy nie odczuwał. Była seksowna, inteligentna a to rzadkie połączenie.
Hadley na co dzień była pracownikiem socjalnym i na ochronie niewinnych dzieci chciała skupić swoją uwagę. Wychowała się w rodzinie,w której alkohol i narkotyki były najbardziej potrzebnymi produktami.
Porwanie, potem śmierć porywacza wyryły się w jej umyśle. Straszne przeżycie,nie pozwalało jej normalnie funkcjonować. Obecność Cobi'ego była kojąca i pomocna. Nie chciała go jednak obarczać swoimi problemami. Jej rodzice,jej przeszłość mogłaby czasami zagrozić jego pracy w policji.

Proponuję przeczytać po Until Harmony.

Ależ dobrze mi się to czytało! Z książkami z serii Until jest trochę tak że jak czyta się je na przestrzeni czasu to bardzo zyskują. Jeśli czytamy jedna po drugiej to niestety schemat męczy i książka najnormalniej w świecie nudzi. Until Coby przeczytałam po dłuższej przerwie od innych części mimo że miałam wszystkie od początku i bardzo się z tego cieszę bo czerpałam naprawdę duża przyjemność z czytania :) polecam serdecznie przekonać się samemu !
I muszę jeszcze wspomnieć o epilogu który w 100% spełnił moje oczekiwania i nadrobił za wszystkie książki innych autorów w których mi go brakowało! Brawo dla autorki! Uwielbiam wiedzieć co słychać u bohaterów bo dłuższym czasie .

Fajna książka, ale po siódmej z tej samej serii schemat akcji jest już nieco przewidywalny.

• Serie

Dodaj cytat z książki Until Cobi