Ubeid Zakani : błazeństwa i mądrości

Okładka książki Ubeid Zakani : błazeństwa i mądrości
Ubajd Zakani Wydawnictwo: Zakład Narodowy im. Ossolińskich Seria: Biblioteka Wschodnia satyra
satyra
Biblioteka Wschodnia
Zakład Narodowy im. Ossolińskich
1988-01-01
1988-01-01
Zofia Józefowicz-Czabak
literatura perska satyra Zakani
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Literatura na Świecie nr 10/1978 (90) Abu Said Abulchajr, Jacek Bukowski (poeta), Omar Chajjam, Waldemar Chołodowski, Sadegh Chubak, Janusz Danecki, Forugh Farrokhzad, Hafez, Sadegh Hedajat, Hassan Honarmandi, Barbara Majewska, Matin Mehryar, Mikołaj Melanowicz, Javad Mojabi, Nader Naderpour, Nizami, Ewa Pytasz, Marek Pytasz, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Rudaki, Sanai, Ahmad Shamlou, Halina Skrobiszewska, Andrzej Szymański, Joanna Trzcińska-Mejor, Józef Waczków, Nima Yushij, Ubajd Zakani, Tadeusz M. Żółciński
Ocena 7,0
Literatura na ... Abu Said Abulchajr,...