Na psa urok. Proste rozwiązania trudnych problemów

Okładka książki Na psa urok. Proste rozwiązania trudnych problemów Magdalena Łęczycka-Mrzygłód
Okładka książki Na psa urok. Proste rozwiązania trudnych problemów
Magdalena Łęczycka-Mrzygłód Wydawnictwo: VIRIDIA.AB Seria: Chcę-robię-mam! hobby
hobby
Chcę-robię-mam!
Na psa urok. Proste rozwiązania trudnych problemów
VIRIDIA.AB
2019-01-01
2019-01-01
pies psy poradnik problem hobby kynologia behawiorystyka szkolenie psów

Książkę kupiłam bo oglądałam autorkę na YT. Muszę zacząć od tego że książka jest przepięknie wydana. Ciężka, gruba, z przepięknymi zdjęciami. Trzymanie jej w rękach to wielka przyjemność. Jeżeli chodzi o treść to jest to książka dla osób początkujących ale wydaje mi się, że jest tam wszystko co psiarz powinien wiedzieć. Na początku wydawało mi się że jest tam mało tekstu ale w trakcie czytania potraktowałam to jako zaletę. Nie ma wielkiego rozpisywania się i naukowych wywodów. Najważniejsza wiedza w pigułce. Bardzo podobają mi się też krótkie historie osób które opisywały swoje problemy z danej poruszanej tematyki. Książka warta swoich pieniędzy i do polecenia każdemu kto myśli bądź już ma psa.

Niedawno adoptowalismy psiaka i od jakiegoś czasu czytam sporo książek poświęconym ich wychowywaniu. Ta mi najbardziej przypadła do gustu, klarowne opisy, konkretne rozwiązania (a nie tylko: tego nie rób, bez żadnych alternatywnych pomysłów). Podoba mi się też podejście autorki do psów i ich emocji.

Proste rozwiązania, podstawowe sprawy wychowawcze. Idealne dla przyszłych właścicieli psów :)

Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy psów jak i dla trenerów. Książka cieszy nie tylko wiedzą, ale też mnóstwem kolorowych zdjęć. Podoba mi się również wykorzystanie kodu QR, które może ułatwić wprowadzanie komend.

Rewelacyjna książka zarówno dla właścicieli psów jak i dla osób pracujących z psami. Piękna szata graficzna sprawia, że czyta się ją jeszcze lepiej. Świetny pomysł z QR kodami do filmików instruktażowych. Myślę, że jest to obowiązkowa książka dla wszystkich miłośników psów.

• Psy
  • Kynologia
  • CHCĘ - Behawiorysta
  • W kolejce - PSY

Magdalena Łęczycka-Mrzygłód Na psa urok. Proste rozwiązania trudnych problemów Zobacz więcej