ROZWIŃ ZWIŃ

Na psa urok. Proste rozwiązania trudnych problemów

Okładka książki Na psa urok. Proste rozwiązania trudnych problemów
Magdalena Łęczycka-Mrzygłód Wydawnictwo: VIRIDIA.AB Seria: Chcę-robię-mam! hobby
hobby
Chcę-robię-mam!
Na psa urok. Proste rozwiązania trudnych problemów
VIRIDIA.AB
2019-01-01
2019-01-01
pies psy poradnik problem hobby kynologia behawiorystyka szkolenie psów

więcej Więcej

Niedawno adoptowalismy psiaka i od jakiegoś czasu czytam sporo książek poświęconym ich wychowywaniu. Ta mi najbardziej przypadła do gustu, klarowne opisy, konkretne rozwiązania (a nie tylko: tego nie rób, bez żadnych alternatywnych pomysłów). Podoba mi się też podejście autorki do psów i ich emocji.

Proste rozwiązania, podstawowe sprawy wychowawcze. Idealne dla przyszłych właścicieli psów :)

Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy psów jak i dla trenerów. Książka cieszy nie tylko wiedzą, ale też mnóstwem kolorowych zdjęć. Podoba mi się również wykorzystanie kodu QR, które może ułatwić wprowadzanie komend.

Rewelacyjna książka zarówno dla właścicieli psów jak i dla osób pracujących z psami. Piękna szata graficzna sprawia, że czyta się ją jeszcze lepiej. Świetny pomysł z QR kodami do filmików instruktażowych. Myślę, że jest to obowiązkowa książka dla wszystkich miłośników psów.

• Chcę w prezencie
  • Kynologia
  • Psy
  • 2020
  • Psia biblioteka
  • Piesologia

Magdalena Łęczycka-Mrzygłód Na psa urok. Proste rozwiązania trudnych problemów Zobacz więcej