Magdalena Łęczycka Wydawnictwo: Hortpress Seria: Chcę-robię-mam! hobby
Hortpress
pies psy poradnik problem hobby kynologia behawiorystyka szkolenie psów
hobby
Chcę-robię-mam!
pies psy poradnik problem hobby kynologia behawiorystyka szkolenie psów

Proste rozwiązania, podstawowe sprawy wychowawcze. Idealne dla przyszłych właścicieli psów :)

Pozycja obowiązkowa dla posiadaczy psów jak i dla trenerów. Książka cieszy nie tylko wiedzą, ale też mnóstwem kolorowych zdjęć. Podoba mi się również wykorzystanie kodu QR, które może ułatwić wprowadzanie komend.

Rewelacyjna książka zarówno dla właścicieli psów jak i dla osób pracujących z psami. Piękna szata graficzna sprawia, że czyta się ją jeszcze lepiej. Świetny pomysł z QR kodami do filmików instruktażowych. Myślę, że jest to obowiązkowa książka dla wszystkich miłośników psów.

• Kynologia
  • Chcę w prezencie
  • 2020
  • Psy
  • Piesowe
  • Zwierzęta
  • Behawiorystyka

Magdalena Łęczycka Na psa urok. Proste rozwiązania...