Jak zaprojektować ogród marzeń

Okładka książki Jak zaprojektować ogród marzeń
Danuta Młoźniak Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO hobby
hobby
Oficyna Wydawnicza MULTICO
2015-04-10
2015-04-10
ogród projektowanie ogrodów ogrodnictwo poradnik

Książka pełna ładnych zdjęć i okrągłych zdań. Konkretów za to niewiele. To samo można zobaczyć i przeczytać w każdym czasopiśmie o ogrodach. Duże rozczarowanie.

Książka spełnia swoje zadanie i podpowiada jak od podstaw zaprojektować pierwszy ogród. Ładne, inspirujące zdjęcia. Książka nie przytłacza nadmiarem informacji a rozjaśnia i układa w głowie ogrodowe sprawy i tematy.

Dla laików i amatorów pozycja warta uwagi. Dla osób, które orientują się w temacie interesujące będą jedynie zdjęcia, ktore można potraktować jak inspoirację.

Dość dobry poradnik z dziedziny projektowania ogrodów. Kierowany do amatorów, którzy zaczynają swoja przygodę z ogrodnictwem. Napisany przez fachowca, miłośniczkę ogrodów, do tego z bogatym doświadczeniem. Tym wszystkim chętnie dzieli się w swojej nowej książce. Poradnik pięknie wydany, uzupełniony ładnymi, inspirującymi zdjęciami. Sama jednak dochodzę do wniosku, że mając dziś do dyspozycji internet z całym jego bogactwem najnowszych informacji w zakresie projektowania ogrodów, to kupowanie tego typu książek po prostu się mija z celem.

Dla poszukujących pomysłów, podpowiedzi,inspiracji w sam raz. Jedna z niewielu niestety pozycji w tej tematyce, z której można "wyciągnąć" coś dla własnego użytku. Jeśli zabierasz się za projektowanie ogrodu lub nowej małej rabaty ta książka na prawdę może pomóc. Polecam.

Dodaj cytat z książki Jak zaprojektować ogród marzeń