Jak zaprojektować ogród marzeń

Danuta Młoźniak Wydawnictwo: hobby
hobby

Dla laików i amatorów pozycja warta uwagi. Dla osób, które orientują się w temacie interesujące będą jedynie zdjęcia, ktore można potraktować jak inspoirację.

Dość dobry poradnik z dziedziny projektowania ogrodów. Kierowany do amatorów, którzy zaczynają swoja przygodę z ogrodnictwem. Napisany przez fachowca, miłośniczkę ogrodów, do tego z bogatym doświadczeniem. Tym wszystkim chętnie dzieli się w swojej nowej książce. Poradnik pięknie wydany, uzupełniony ładnymi, inspirującymi zdjęciami. Sama jednak dochodzę do wniosku, że mając...

Dla poszukujących pomysłów, podpowiedzi,inspiracji w sam raz. Jedna z niewielu niestety pozycji w tej tematyce, z której można "wyciągnąć" coś dla własnego użytku. Jeśli zabierasz się za projektowanie ogrodu lub nowej małej rabaty ta książka na prawdę może pomóc. Polecam.

• 2021
  • Kupione 2018
  • Przeczytane w 2020 r
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • Posiadam - przeczytane
  • Zzz

Dodaj cytat z książki Jak zaprojektować ogród marzeń