Złe miejsce

Okładka książki Złe miejsce
K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Niebezpieczni mężczyźni (tom 1) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Niebezpieczni mężczyźni (tom 1)
Editio Red
Editio
2020-02-12
2020-02-12
kara koszmar przerażenie manipulacja maska uczucia piekło więzienie

Blaire jest kartą przetargową w interesach swojego ojca. Musi ładnie wyglądać i "przekonywać" mężczyzn do podpisywania umów z jej ojcem. Z pozoru ma wszystko, pieniądze, wygląd, piękny dom,ale tak naprawdę nie ma najważniejszego- miłości, wolności, zrozumienia.
Gdy myśli,że gorzej już być nie może to pewnego dnia jadąc ze swoim ochroniarzem Davidem mają wypadek i auto wpada do wody. Z wody ratuje ją zamaskowany mężczyzna imieniem Phix i zaczyna więzić w swoim wielkim domu i tu zaczyna się po prostu emocjonalny rollercoaster. Co polubiłam Phixa to znowu zrobił coś, co sprawiło,że go znienawidziłam... Dużo się tu dzieje. Książka wciąga od pierwszych stron! Polecam i zabieram się za pozostałe tomy.

Przebrnęłam. I to tyle. Książka w porównaniu do innych tytułów tej autorki wydała mi się słabo napisana, a bohateka wręcz denerwująco nieogarnięta. A szkoda, bo poprzednie pozycje były dla mnie przyjemną lekturą.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością @k.n.haner, więc liczyłam tylko na miło spędzony czas z książkami, a dostałam o wiele więcej.

Pierwszy tom z serii "Niebezpieczni mężczyźni" zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Książkę przeczytałam w zaledwie jeden dzień, ponieważ historia Blaire bardzo mnie zaciekawiła. Kobieta nie dość, że nie miała lekkiego dzieciństwa, to już nawet jako dorosła osoba, wciąż musiała poddawać się woli ojca. Który zrobił z niej kartę przetargową w interesach z bogatymi biznesmenami. Z ogromnym przejęciem śledziłam jej dalsze losy, a już w szczególności, kiedy trafiła w ręce Phixa. Muszę przyznać, że bardzo zainteresowała mnie jego osoba oraz maska, z którą praktycznie się nie rozstawał. Dużo emocji, dostarczyło mi też pojawienie się kolejnego mężczyzny o imieniu David. Bardzo lubię miłosne trójkąty w książkach, ponieważ często dostarczają ciekawych zwrotów w akcji i pikantnych scen.

Drugi tom okazał się równie dobry, co pierwszy, chociaż z początku było mi trudno wkręcić się w nową rzeczywistość Blaire. Minęło trochę czasu za nim bohaterka, zaakceptowała kolejny zmiany w swoim życiu i to, że została "Królową Koki", ale całkiem dobrze radziła sobie z pomocą doradcy. A jak zjawił się Phix zrobiło się naprawdę gorąco, ponieważ na jaw wyszło wiele tajemnic.

Podsumowując "Złe miejsce" i "Zły czas" bardzo mi się podobały, z przyjemnością sięgnę po trzeci tom.

Polecam serię każdemu, kto lubi mafijne romanse ❤ i niestraszny mu ostry język w książkach.

Świetna książka z historią trochę inną niż wszystkie. To chyba dzięki fabule odbiegającej od aktualnych trendów książka tak bardzo mi się spodobała. Końcówka? Niezła dawka gęsiej skórki.

❤️❤️❤️❤️

❤️❤️❤️❤️

Uwielbiam takie historie. Polecam 😊

Uwielbiam takie historie. Polecam 😊

Książka nie przypadła mi do gustu. Jak dla mnie to syndrom sztokholmski się tam dość mocno przewijał - zresztą nawet główna bohaterka to stwierdziła. Jeśli ktoś lubi takie klimaty to książka może się mu spodobać. Ja jednak preferuje czyste układy. Dodatkowo to niezdecydowanie naszej bohaterki, jej rozterki, albo jej traumy w ogóle do mnie nie przemawiały. Traumy zostały zbyt płytko potraktowane przez co miałam wrażenie, że są takie jakby na siłę umieszczone w tej książce. W sumie dobrze zgwałcono ją na pokładzie statku ale hello wejdę na ten statek i pozwolę się dotykać gwałcicielowi, bo w sumie czemu nie. Jedynie zakończenie mnie zaskoczyło i podratowało trochę książkę. Jednak po kolejny tom nie sięgnę.

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Blaire prowadzi życie, z którego nie jest zadowolona. Czuję się wykorzystywana, jej życie jest puste a uczucie miłości czy bliskości jest jej obce.
Pracuje w ogromnej firmie z podwójnym dnem, o czym nie ma pojęcia. Czasami ma wrażenie, że jest tylko karta przetargowa w rękach ojca.

Podczas, gdy kolejny raz ma użyć swoich wdzięków, aby pomóc ojcu w firmie przytafia się jej coś co wywraca jej życie do góry nogami. Nieświadoma tego, co ją czeka, jest absolutnie pewna, że najgorsze piekło już minęło.

Niestety trafia do miejsca, gdzie gospodarzem jest sam diabeł. Ale za to jaki to diabeł 😈

Phix jest kimś, kto ma dwa oblicza. Które z nich Blaire spodoba się bardziej? Czy wykorzysta szanse jaką dostała od losu?
A może to nie był zwykły przypadek?

Bohaterka ma wiele rozterek. Czasami nie mogłam zrozumieć w ogóle jej zachowania 😂

Warto wspomnieć, że pojawia się również trzeci ktoś. Ktoś kto nieźle namiesza i jest strasznie irytujący 😒

Przed Blaire trudne decyzje i długa droga. Mam nadzieję, że w ostatniej części zacznie w końcu mądrze wybierać! 😂

A ten Phix.. Ah co tu dużo mówić 😈 Takiego Mężczyznę chyba mogłabym spotkać na swojej drodze 🔥

Przeczytalam w jeden dzień
Super napisane czyta sie lekko i szybko.
Fabuła trzyma w napięciu do ostatniej strony chociaż momentami masz ochote walnąć główną bohaterke w łeb.

Przeczytalam w jeden dzień
Super napisane czyta sie lekko i szybko.

Pierwsza książka tej autorki i....klops. Nie zachwyciła mnie, a nawet bardziej - zawiodła. Kobieta po przejściach i daje d.. wszystkim, bo podnieca się praktycznie każdym dotykiem nawet najgorszego zbira. A co tam, że gościu gada do niej jak do kobiety lekkich obyczajów i tak jest chętna. W ogóle nie skumałam akcji, psychiki bohaterów ani tego po co i na co taka historia. Nie przeczytam dalszych losów B., bo mnie to nie interesuje. Ta książka powinna mieć tytuł Syndrom sztokholmski.