Gra

Marta Matulewicz
Literatura polska thriller paranormal Londyn kobieta mrok tajemnica
kryminał, sensacja, thriller
Literatura polska thriller paranormal Londyn kobieta mrok tajemnica

Świetna książka która sprawiła, że momentami szybciej zabiło moje serce i powiedziałam łał. Ta książkę naprawdę warto przeczytać. Pochłonęła mnie tak że zarwałam noc, ale było warto. Polecam każdemu.

Trochę przewidywalna i banalna ale nie była zła . Nawet mnie wciągnęła :) taka na dwa wieczory

Zdecydowanie to jest książka, dla której można zarwać noc albo zapomnieć o zrobieniu obiadu. Wciąga!
Moim zdaniem bardzo dobrze napisana, słowa same wchodzą do głowy i wyobraźnia pracuje. Poza tym ja bardzo lubię książki, gdzie historia opisana jest z perspektywy kilku różnych osób.
Jak dla mnie tylko zakończenie na minus, bo trochę przebajerowane.

Świetnie napisana książka z perspektywy trzech osób, z fantastycznym wątkiem paranormalnym. Zrobila na mnie wielkie wrażenie, intrygująca, mroczna i niezwykle tajemnicza. Wątek Anity- rewelacja. Jeszcze nie spotkałam tak świetnego głównego bohatera. Mam nadzieję, że autorka nie poprzestanie na jednej książce z tego gatunku. Serdecznie polecam i czekam na kolejne książki.

Książkę dostałem w prezencie od autorki :)
Ciekawa fabuła, wyraziści bohaterowie a druga połowa książki to istny emocjonalny rollercoaster. Spodoba się fanom zjawisk paranormalnych.

Mroczny wciągający thriller autorki debiutującejw tym gatunku.

Młoda ambitna Anita dostaje propozycję pracy opiekunki na Wyspach Brytyjskich. Przed wyjazdem jej przyjaciółka namawia ją na wizytę u wróżki, jednak Anita traktuje te wizytę jak zwykłą zabawę, a wyjazd jako szansę na poprawę swojej sytuacji i zrobienie kariery.

Nowo poznana rodzina sprawia wrażenie idealnej...

Ej ty! Tak ty! Jesteś odważny? Nie boisz się wyzwań? Wierzysz w przeznaczenie? Dasz się wciągnąć w mroczną grę? Jeśli tak to gorąco zachęcam cię do sięgnięcia po tytułową ,,Grę''.

Pierwszy raz sięgnęłam po twórczość autorki i to jeszcze po jej debiutancką powieść z gatunku mrocznego thrillera. I muszę stwierdzić, że dałam się wkręcić w niesamowitą grę. Opowieść...

Na półkach: , , , , , ,

Jeśli lubicie książki z wątkiem paranormal to polecam jak najbardziej .

Świetnie pomyślana fabuła ,chociaż do końca nie jestem pewna co do niektórych wątków ,ale książkę dosłownie wciągnęłam .

Polecam :-)

„Gra” to najnowsza książka napisana przez Martę Matulewicz. Panią Martę możecie kojarzyć z komediowej trylogii „Singielka w Londynie”. Tym razem autorka postanowiła nas zaskoczyć i całkowicie odmienić gatunek, stawiając na mroczny thriller.
Przyznam, że byłam tym totalnie zaskoczona, gdyż autorzy zazwyczaj trzymają się jednego gatunku i początkowo nieco sceptycznie...

"GRA" zrobiła na mnie spore wrażenie! Intrygująca, nieprzewidywalna i przede wszystkim tajemnicza historia, która nieźle wciąga.
Już od pierwszych stron towarzyszy nam jakieś dziwne napięcie, które skutecznie wzmaga chęć czytania. Myślę, że okładka robi swoje, bo choć początkowe rozdziały były ciekawe, ale raczej spokojne, to jednak gdzieś tam z tyłu głowy ciągle miałam...

• 2020
  • Legimi