Projekt przyszłość

poradniki
Michał Szatiło
2019-10-09
2019-10-09

Zgrabne spięcie różnych tematów związanych z rozwojem osobistym.

Zgrabne spięcie różnych tematów związanych z rozwojem osobistym.

Książka porusza z grubsza każdy temat związany z rozwojem osobistym.
Autor przekazuje wiele cennych wskazówek w rożnych obszarach życia, dla większego zgłębienia wiedzy podaje listę lektur uzupełniających dany temat. Michał wiele razy podkreśla, że sukces osiąga się długoterminowo i takie również podaje wskazówki.

Po przeczytaniu każdy znajdzie coś co może wdrożyć w swoim życiu.

Książka porusza z grubsza każdy temat związany z rozwojem osobistym.

Po przeczytaniu każdy znajdzie coś co może wdrożyć w...

Plusy: Materiał uporządkowany, bardzo dobry poradnik dla osób, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z czymś, co mieści się poza ich strefą komfortu.

Minusy: Błędy stylistyczne, interpunkcyjne.

Minusy: Błędy stylistyczne, interpunkcyjne.

Książka bardzo, ale to bardzo mnie rozczarowała. Zlepek informacji które się przewijają w innych książkach, wpisach itp
Irytujące dla mnie jest ciągłe odwoływanie się do badań na szczurach. Porażkę tej książki pieczętują błędy, literówki, urwane zdania. W książce jest również kilka słów od autora którego irytują błędy stylistyczne, interpunkcyjne które dostaje w mailach przez co nawet na nie nie odpisuje, a sam wysyła książkę długo po premierze w takiej jakości.
Nie polecam! Nie warto tracić czasu.

Ktoś w ogóle rzucił na to okiem przed wrzuceniem do maszyny drukującej? Choćby zwykłym poprawiaczem gramatyki w Wordzie. Ortografia, przecinki, urwane wyrazy, zdania, dziko poustawiane akapity, zdublowane paragrafy.

Co do treści to typowa książka blogera internetowego. Informację z kilkunastu/dziesieciu książek czy poradników w jednym miejscu (ile razy to już było) okraszone anegdotami czy dowcipami

To zupełnie inna pozycja niż inne książki "Volanta". Tak, nie spodziewaj się po tej książce tego, co dostałeś w Sex catcherze, czy Piątym poziomie. Wraz z przejściem na swoje prawdziwe nazwisko autor faktycznie dojrzewa i zajmuje się troszkę innymi tematami.
Mi czytało się świetnie, chociaż często miałem "deja vu" - treści widziałem w innych książkach. Jest kilka drobnych literówek. Ale ciągle - jest to jedna z lepszych książek, jakie ostatnio czytałem. Na pewno będę do niej wracał

To jest podręcznik życia. Po prostu. Mam nieodpartą ochotę wręczać go wszystkim młodszym znajomymi;) trochę żalu do siebie że nie przeczytałam go wcześniej (choć autora śledzę od kilku lat;) i wewnetrzne uff, że nie odłożyłam tego na jeszcze później;) na pewno nie wraca na półkę, będę wdrażać i korzystać! Trzymajcie kciuki!

Myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie :) Dużo rzeczy było dla mnie znanych i oczywistych, ale dzięki książce uporządkowałam je w głowie. Potrafię sobie też wyobrazić, że dla kogoś innego mogą być to rzeczy nowe, a wtedy wartość książki rośnie.
Jak na książkę rozwojową, to bardzo fajna. Polecałabym dla młodzieży.

Jak na książkę rozwojową, to bardzo fajna. Polecałabym dla młodzieży.

Dla zupełnego laika może okazać się przydatna i wartościowa. Dla kogoś kto ma jakieś pojęcie o zarządzaniu czasem będzie to zbiór oczywistych oczywistości. Za dużo powielonych informacji z innych książek. Cytowanie wyników badań naukowych sprawiało, że książka momentami była bardzo nudna. Spodziewałem się więcej po tym autorze, bo jego wcześniejsze książki były napisane w interesujący sposób i opierały się na jego osobistym doświadczeniu.

Pierwsze 4 części były dość ogólne, nie wniosły do mojego życia wiele nowego, do tego pisane były bez zęba, znanego chociażby z poprzednich publikacji Autora, czy też z jego artykułów na blogu. Natomiast ostatnie dwie części to prawdziwe mięcho. Z jednej strony przerażająca może być świadomość ogromu pracy, która jest przede mną na podstawie rad zawartych w tych częściach, jednak podane sposoby i narzędzia pomagające w realizacji tych zadań są naprawdę motywujące.

• Poradniki

Dodaj cytat z książki Projekt przyszłość